App Store Google Play

Депутати знову здійснили спробу позбавити городян зеленої зони

12.06.2009 13:50

На останній сесії міськради відбулося спроба проголосувати з приводу питання про відведення земельної ділянки ТОВ «КС Девелопмент» на Бульварі Слави нібито під благоустрій без капітального будівництва. Попри застереження з боку депутата від Блоку Юлії Тимошенко Ірини Осипової про можливий соціальний вибух, який може статися внаслідок ухвалення цього рішення, та прохання виключити питання з порядку денного, більшістю голосів воно все ж було включене до розгляду. За продемонстрованими на вимогу бютівців результатами голосування по фракціях з'ясувалося, що підтримали виключення лише міський голова, вони самі та комуністи. Решта ж або не голосували, або "демократично" утримались. Втім, під час власне голосування за відведення ділянки, запропонований проект рішення не набрав потрібної кількості голосів.

Конфлікт навколо Бульвару Слави триває вже понад три роки. Дніпропетровська міська рада рішенням №120/29 від 13.07.05 «Про погодження ТОВ «КС Девелопмент» місця розташування будівлі торговельного комплексу за адресою Б.Слави», та рішенням №153/8 від 06.12.06 «Про передачу земельної ділянки (1.1550 га) в оренду ТОВ «КС Девелопмент» незаконно відібрала у громади міста зелену зону загального користування.

Мешканці ж/м Перемога на чолі з головами будинкових комітетів 23 будинків по Б.Слави, пр. Перемоги та вул. Новорічній намагаються зупинити забудовників. Для цього вони пишуть листи до всіх владних та правових структур, звертаються за допомогою до депутатів, ЗМІ, з позовами до судів, прибирають територію, висадили близько 350 дерев, поливають їх, скошують на всій території бульвару траву, прибирають сміття з урн, за власний кошт та з допомогою Ірини Осипової встановили десять лавок та урн, дитячий майданчик тощо.

Мешканці не дозволили проводити підготовчі роботи з винесення труб холодного водопостачання за межі будівельного майданчика, підведення електричного струму, а 22 липня минулого року близько п'яти сотень мешканців Перемоги вийшли на мітинг і зламали незаконно зведений охоронцями фірми забудовника паркан.

Будинковий комітет «ОБЕРІГ» від імені 14 будинкових комітетів звернувся до суду з позовом про визнання рішень міськради незаконними, адже при наданні дозволу депутати міськради порушили Конституційні права мешканців міста, закони України, будівельні та санітарні норми. Правомірність вимог громадян підтвердило також Управління архітектури та будівництва при ОДА, а міська та природоохоронна прокуратури під тиском Генеральної прокуратури надіслали до міськради прокурорські протести. Втім, жоден з них досі не розглянутий, хоча за законом депутати мають відреагувати на нього в десятиденний термін, а міська прокуратура подала позов до суду для захисту державних та громадських інтересів, однак громадськості не дозволили брати в ньому участь.

За словами мешканців масиву, на останній сесії відбулася чергова спроба захоплення рекреаційної зеленої зони міста під будівництво торговельно-розважального комплексу. Пожвавлення забудовника пов'язане з засіданням апеляційного суду м. Дніпропетровськ, що має відбутися 1 липня. Городяни побоюються, що забудовники вже проплатили рішення суду, адже чесність" і "справедливість" наших суддів всім давно відома.

У своєму зверненні до засобів масової інформації мешканці Перемоги закликають їх бути присутніми на засіданні суду та максимально повно висвітлити усі події та факти, які матимуть місце, для того, щоб усе місто мало можливість дізнатися про результат цієї резонансної справи.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


У Дніпрі вже багато писали про корупційні схеми з будівництвом нового аеропорту за 2 мільярди бюджетних коштів, яке відбувається фактично в інтересах олігарха Коломойського.Але за кадром залишилася іс...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...