App Store Google Play

За офіс Царьова заплатять городяни

10.06.2009 16:57

Міська рада надала можливість Дніпропетровській обласній громадській організації "Центр соціальних програм" орендувати приміщення за адресою вулиця Героїв Сталінграду, 8 за пільговою орендною ставкою, а саме приміщення визнали таким, що має важливе соціальне значення.

Протягом трьох  років "Центр соціальних програм" сплачуватиме за оренду приміщення площею 73,05 квадратних метри лише 3% від вартості.

Однак, на прохання одного з депутатів розповісти про "Центр соціальних програм" та інформувати присутніх про сферу діяльності цієї громадської організації відповіді не надійшло. Натомість депутат Гордієнко заявив: "Ми розглядали це питання на комісії. Хто хотів - той дізнався". Згодом він додав, що громадська організація надає населенню юридичні та психологічні консультації.

Вочевидь, регіонал посоромився зізнатись, що головою зареєстрованої в 2001 році Дніпропетровської обласної громадської організації "Центр соціальних програм", яка не платитиме за оренду офісу в бюджет міста, є народний депутат від Партії регіонів Олег Царьов. Цікавою є вибірковість депутатського сумління, адже розвішувати по Дніпропетровську десятки біг-бордів з поздоровленням свого лідера з Днем Народження колеги Царьова не соромляться.

Невідомо хто саме визначав "важливе соціальне значення діяльності Дніпропетровської обласної громадської організації "Центр соціальних програм" (цитата з проекту рішення), але навряд чи бодай сотня дніпропетровців знає про зміст і ефективність цих програм. Принаймні, ця організація не фігурує в жодному з рейтингів політичної активності партій та громадських організацій міста і області, що їх регулярно оприлюднюють різноманітні дослідницькі агенції.

До речі, потрібне Олегу Анатолійовичу рішення з першого разу не набрало необхідної кількості голосів. Врятувала ситуацію Ірина Зайцева, яка, оцінивши наслідки такого "кидка", всупереч регламенту кинулася одягненою у стильну мереживну сорочку "груддю на амбразуру" і попросила винести проект на повторний розгляд, мовляв не всі бажаючі встигли проголосувати.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...