App Store Google Play

Завтра у Дніпропетровську засідатимуть депутати

09.06.2009 11:37

Завтра, 10 червня, на пленарні засідання чергових сесій мають зібратися 120 депутатів Дніпропетровської міської ради та 97 - обласної. 

Днями в облраді відбулася нарада під головуванням голови обласної ради Юрія Вілкула, на якій були обговорені питання порядку денного пленарного засідання. Участь у нараді взяли також заступник голови облдержадміністрації В'ячеслав Антонов, голови постійних депутатських комісій, заступники голови обласної ради та начальники профільних управлінь облдержадміністрації.

Основним для розгляду на сесії стануть бюджетні питання. Зокрема, депутати планують затвердити звіти про виконання обласного бюджету за 2008 рік та за перший квартал 2009 року, а також внести зміни до обласного бюджету на поточний рік.

За словами Юрія Вілкула, цьогорічний обласний бюджет є дуже напруженим. Бюджетних коштів на розвиток регіону катастрофічно не вистачає. Тому розподіляти їх треба зважено і відповідально, щоб наприкінці року вони не поверталися невикористаними.

Депутати пропонують внести до бюджету цілу низку  принципових змін та доповнень. Наразі усі пропозиції відпрацьовуються в профільних комісіях та управліннях.

А от щодо порядку денного чергової сесії міської ради Дніпропетровська, яка так само відбудеться завтра, 10 червня, то її бодай приблизний порядок денний традиційно залишається таємницею як для ЗМІ, так і, вочевидь,  для більшості депутатів. Департамент забезпечення  діяльності міської ради, основним завданням якого є підготовка сесій, як завжди обмежився лаконічним "Питання, що випливають з вимог законодавства".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...