App Store Google Play

Нардепи зупиняють контрабанду

09.06.2009 14:45

З 25 травня 2009 року за рішенням народних депутатів України, які входять до мжфракційного депутатського об'єднання "Контрабанді-СТОП"  у Верховній Раді України, почала працювати безкоштовна телефонна "гаряча" лінія.

За номером 8-800-300-777-0 можна буде повідомити інформацію про незаконні та корупційні дії співробітників митниці, порушення митних правил, а також факти переміщення контрабандного вантажу на або з території України .

Усі дзвінки приймаються конфіденційно по всій території країни. Як зазначають в депутатському об'єднанні, телефонна лінія працює цілодобово.

Довідка: 15 грудня 2006 року на засіданні Верховної Ради України було оголошено про утворення міжфракційного депутатського об'єднання "Контрабанді - стоп!".

До об'єднання увійшли депутати Ігор Рибаков (Блок Юлії Тимошенко), Володимир Ландик (Партія регіонів), Андрій Шкіль (БЮТ), Валерій Келестін («Наша Україна»), Валерій Шаманов (БЮТ), Микола Романюк (ПР), Спиридон Кілінкаров (Комуністична партія) і Сергій Андрос (ПР).

На думку депутатів, створене об'єднання сприятиме внесенню до парламенту законопроектів для удосконалення законодавства у сфері регулювання імпорту і боротьби з контрабандою, здійснювати моніторинг за ефективністю заходів запобігання контрабандним проявам і реалізації на внутрішньому ринку незаконно ввезених товарів, контролювати виконання нормативно-правових актів у цій сфері і сприяти інформуванню громадян про заходи боротьби з контрабандою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...