App Store Google Play

Ющенко відмовився заборонити гральний бізнес

05.06.2009 09:22

Глава держави пропонує доопрацювати закон для реальної заборони цієї діяльності на певний період часу до її жорсткого законодавчого врегулювання. Про це повідомляє Головна служба соціально-економічного розвитку Секретаріату Президента.

Попри те, що Віктор Ющенко підтримує необхідність заборони в Україні грального бізнесу до вирішення питання жорсткого законодавчого врегулювання діяльності з проведення азартних ігор, організації та утримання тоталізаторів, гральних закладів, зокрема, шляхом обмеження територій, де можуть бути розміщені зони грального бізнесу, заборони розташування гральних закладів у межах населених пунктів, мінімізації негативних соціальних наслідків від цієї діяльності, він все ж ветував Закон «Про заборону грального бізнесу в Україні».

На думку глави держави, закон порушує низку положень Конституції України, крім того, за інформацією Міністерства юстиції і Міністерства фінансів України, він призведе до втрати близько 200 тисяч робочих місць. Крім того, за даними Ющенка, падіння ВВП прогнозується на рівні 21%, а у разі набуття чинності без відповідного доопрацювання закону, держава зазнає значних збитків через недоодержання податкових надходжень.

"В умовах світової фінансової кризи Президент не може піти на це», - цитує Президента прес-служба.

На думку глави держави, прийняття закону про заборону грального бізнесу у чинній редакції лише спричинить збільшення тіньового сектору у цій сфері. Ющенко також здивований тим, що в запропоновані на підпис редакції закону передбачене скасування адміністративної відповідальності за відповідні дії, пов'язані з організацією азартних ігор на гроші, речі та інші цінності.

Президент пропонує передбачити у законі, що ліцензії, видані суб'єктам підприємницької діяльності до дня набуття чинності цим законом, не скасовуються, натомість їх дія зупиняється і відновлюється з дня створення спеціальних гральних зон відповідно до законодавства, яким буде врегульовано здійснення грального бізнесу в таких зонах.

Крім того, глава держави порушив питання забезпечення соціальних прав працівників гральних закладів, часткове безробіття яких пов'язано із забороною грального бізнесу.

Як повідомляє прес-служба Президента, при доопрацюванні парламентом закону «Про заборону грального бізнесу в Україні» В.Ющенко його підпише.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...