App Store Google Play

Спасіння потопаючих у смітті - питання бажання самих потопаючих

04.06.2009 13:36

У стихійних звалищах винні самі мешканці. В цьому впевнений начальник управління з поводження поводження з відходами у місті Ігор Шкуренко. І мешканці, і комерційні організації часто відмовляються укладати договори з перевізниками сміття, пояснив Шкуренко під час прямої телефонної лінії у Дніпропетровській міськраді, а відповідно не сплачують за ці послуги. Загалом, за вивезення твердих побутових відходів у Дніпропетровську в середньому сплачують  лише 50-70 відсотків городян. А у приватному секторі - лише 15% .

Водночас, Ігор Шкуренко зауважив, що технічні можливості для своєчасного вивезення сміття у трьох підприємств, котрі займаються цим видом діяльності, є. Не бракує і обслуговуючого персоналу. Наразі для вивезення сміття задіяно 70 спеціалізованих автомобілів, з них 30 - великовантажні машини європейського стандарту.

Питання лише у бажанні та сумлінності самих мешканців, додає чиновник. Городяни хочуть жити в чистоті, але не бажають за це платити. І ТОВ "Грінко-Дніпро", яке обслуговує Бабушкінський, Кіровський, Красногвардійський та Самарський райони міста, і ТОВ "Екологія", яка відповідає за чистоту в Амур-Нижньодніпровському, Жовтневому та Ленінському районах і КП "Дніпрокомунтранс" готові виконувати свої зобов'язання, але ж для цього городяни мають зі свого боку дотримуватись платіжної дисципліни.

В якості прикладу Шкуренко навів проспект Петровського, де договорів на вивезення сміття не мають більше, ніж 150 комерційних підприємств.

- Виникає питання, - говорить чиновник, - куди ці підприємства викидають сміття? Невже вони винайшли технологію безвідходного виробництва?

Начальник управління цікавився наявністю договорів та розповідав про необхідність їх укладання і кожному, хто телефонував на пряму лінію. А тим городянам, хто має договір, однак також має і претензії щодо роботи перевізників, Ігор Шкуренко порадив звертатися до Управління поводження з побутовими відходами за телефоном 745-13-25. Усі питання чиновник пообіцяв вирішити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...