App Store Google Play

Любиме місто може спати спокійно - ртутна "качка" не пройшла

04.06.2009 11:30
Учора пополудні головне управління МНС України в Дніпропетровській області поширило заяву, в якій спростовує інформацію про будь-які екологічні аварії в області та закликає громадян не піддаватися паніці, а  ЗМІ - не поширювати неперевірену інформацію, що порушує спокій мешканців Дніпропетровської області.

"МНС постійно моніторить ситуацію щодо надзвичайних ситуацій, насамперед здійснює контроль над потенційно небезпечними об'єктами. В разі будь-якої загрози для життя та здоров'я людей МНС готове оперативно відреагувати та вжити всіх необхідних заходів", - йдеться в повідомленні.

3 червня опівдні на сайті ІА "Новий Міст" з'явилася інформація про те, що у Павлограді за невідомих обставин перекинулася цистерна з ртуттю. Про цю подію журналіст Нового мосту дізнався від "одного з мешканців" Павлограда, який повідомив також, що наразі у місті припинені заняття в усіх школах та дитсадках, а вчителі та вихователі евакуюють дітей до підвалів. Крім того, видання послужливо надало енциклопедичну довідку, в якій йдеться про надзвичайну небезпечність ртуті та наслідки, які може викликати отруєння її парами.

Використовуючи неперевірену інформацію з анонімних джерел, видання проігнорувало і той факт, що управління МНС одразу заявило про відсутність причин для паніки, і те, що 3 червня заняття в школах не ведуться, адже останній день навчального року - він же День останнього дзвоника - був 29 травня.

Враховуючи певний імідж ІА Новий Міст як серйозного видання, деякі ЗМІ також поширили серед своїх читачів надану агенцією інформацію. Вже згодом подія отримала більше подробиць, мовляв внаслідок вибуху утворилася отруйна хмара, що стрімко рухається убік Харкова тощо. Утім, Харківське управління МНС також категорично спростовує чутки про аварію і просить ЗМІ не займатися інформаційним тероризмом.

Хотілося б додати: а також дотримуватися етики і не використовувати чутки та нашвидкуруч склепані "качки" для підвищення відвідуваності Інтернет-ресурсів.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...