App Store Google Play

Комісія ЖКГ проти підвищення тарифу на воду

04.06.2009 17:34

В останній тиждень травня мешканці міста могли помітити, що тиск води, котра надходить в їх домівки, значно знизився  - у такий спосіб Дніпрообленерго намагається боротися з боргами Дніпроводоканалу, тобто відмикає від енергопостачання насосні станції розрахункові центри тощо. Депутат розцінює такі дії Обленерго як "комарячий укус" для слона, адже навряд чи вони матимуть значний економічний ефект, а от неприємностей споживачам води додасть неодмінно.

Втім, крім неприємностей з тиском та необхідністю сплачувати у повному обсязі за воду, яка подається в обмеженій кількості, городяни отримали ще один неприємний сюрприз.

Ще 27 травня, в день проведення чергової сесії міської ради, голова постійної комісії з питань ЖКГ Сергій Воробйов в інтерв'ю у перерві засідання стверджував, що жодних передумов для підвищення діючих тарифів на водопостачання та водовідведення немає. Але вже за кілька днів потому начальник МКП "Дніпроводоканал" Павло Корженко заявив про збільшення з 1 липня тарифів на водопостачання на 66%.

Сергій Воробйов, у свою чергу, впевнений у тому, що підняття тарифу на воду є абсолютно необґрунтованим і обіцяє, що комісія ЖКГ апелюватиме до міської ради з проханням не затверджувати запропоновані Дніпроводоканалом нові тарифи.

- Я неодноразово говорив Павлові Корженко, що підняття тарифів жодним чином не врятує ситуацію, радше навпаки - погіршить її, - говорить Воробйов - адже в нинішній ситуації дніпропетровці не готові сплачувати більше, велика кількість абонентів просто відмовляться платити. Тож після збільшення тарифів борг не лише не зменшиться, але й зросте до небезпечних розмірів. Наша комісія категорично проти даного рішення і подасть відповідну заяву до виконавчого комітету. Якщо міська рада нас підтримає - наякого підвищення не відбудеться.

Депутат загалом критично оцінює діяльність МКП "Дніпроводоканал": великі сумніви у нього викликає і виконання підприємством затвердженої міською радою програми "Питна вода". На його думку, ця програма не забезпечить вирішення тих проблем, які наразі стоять перед водоканалом і мешканцями міста. На 46 сесії депутати дали згоду на залучення Дніпроводоканалом кредитних коштів ЄБРР у сумі 20 мільйонів євро, втім Воробйов скептично відгукується щодо того, що ці кошти будуть використані ефективно.

- З 2005 року, коли була започаткована Програма, ми не дійшли далі першого етапу, - заявив депутат.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...