App Store Google Play

"Свобода" не чекатиме, поки Тимошенко розсосеться і влаштує коліївщину

03.06.2009 15:58

2 червня 2009 року в інформаційній агенції "Время" відбулася прес-конференція, присвячена створенню у Верховній Раді України так званої мега-коаліції між БЮТ та партією Регіонів. Участь у заході взяла також голова Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Ганна Мироненко.

Вона заявила про те, що коаліція між ПР та БЮТ є нчим іншим, як зрадою національних інтересів України. Водночас, політик зауважила, що поступова зрада національних інтересів розпочалася одразу після так званої помаранчевої революції.

- Хіба хтось не пам'ятає гучної обіцянки, що бандити будуть сидіти у тюрмах? Потім, народ намагались примусити фанатично любити Тимошенко, Ющенка або Януковича, тим самим, розколюючи країну та розпалюючи сепаратистські настрої, - нагадала Мироненко - Але в об'єднанні цих нібито ворогуючих політичних сил є і дуже позитивний момент - нарешті українці побачили, що всі три олігархічні клани, які зараз перебувають при владі, тобто, помаранчеві, біло-сердечні та біло-блакитні - мають спільне коріння, яке росте з Кремля.

Ганна Мироненко також заявила, що "Свобода" розцінює атку коаліцію як загрозу державному суверенітету України, тому не чекатиме поки ця коаліція розпадеться, як попередні.

- Коли ця антиукраїнська коаліція розсмокчеться - вже може не бути України, як самостійної держави, - заявила вона.

На думку очільниці "Свободи" в області, проблему можна вирішити виключно через люстрацію, яка має бути затверджена на законодавчому рівні. Тоді на дострокових виборах, на яких аткож наполягає "Свобода", народ розбереться хто є хто і ніколи вже не вибере тих, хто їх зрадив.

- Є ще і третій варіант проведення люстрації, який дуже добре відомий Наддніпрянщині, - додала Мироненко - Це Коліївщина. У цьому випадку вже ніякі спроби підкупу виборців нинішнім привладним політикам не допоможуть.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...