App Store Google Play

У відсутності розвитку буде винен Платіні?

01.06.2009 15:43

Саме таке питання спадає на думку, спостерігаючи за півнячими боями та тарганячими перегонами депутатів міської ради Дніпропетровська. Чого тільки не понаписували та не оголосили наші місцеві обранці напередодні чергової 46-ї сесії міськради: Загід Краснов подав до суду на Кабмін, депутатська більшість написала петицію щодо звільнення віце-прем'єра Васюника, місцевий „домовой" Ігор Циркін зібрав молодь на слухання „про ЄВРО", а сам міський голова катав листи французькому президенту УЕФА... Решта, які непричетні до теми чемпіонату Європи, якого таки не буде в нашому місті, принаймні в 2012 році, тринькали бюджетні кошти на свій лад - Тарас Жуков влаштовував солодкі гуляння до Дня захисту дітей у себе в АНД районі, а голова бюджетної комісії Ірина Шайхутдінова роздавала по 100 гривень випускникам „на манікюр".

За всією цією димовою завісою майже непомітним (принаймні для більшості інформагентств міста) залишилося невиконання бюджету за перший квартал поточного року. Так, питання стояло першим у порядку денному сесії і ЖОДЕН не помітив, що король голий. Чому? Та дуже просто - міський голова та відповідальні чиновники вміло відволікли увагу, а потім „вкотили ляльку".

Спочатку, як це в нас зазвичай прийнято, порядок денний піддався суттєвим змінам під час самої сесії - щось виключали, щось приймали з голосу, а найголовнішим питанням сесії взагалі стала пропозиція Анатолія Немикіна оголосити анафему Григорію Суркісу. Ну а навіщо починати з сумного? Бюджети, мільйони, тисячі - це не для преси, це ми й самі розберемось. А от Суркіс, Платіні та Тимошенко, яка „продала Родіну" - це модно, голосно і нічим не загрожує.

Нагадаємо, що бюджет Дніпропетровська на 2009 рік - рекордний за рівнем бюджету розвитку. Точніше, анти-рекордний. Адже заплановані цього року 60 мільйонів гривень - це не те що не розвиток для нашого міста-мільйонника, це спроба підтримати штани, щоб не спадали. Саме з бюджету розвитку фінансується Програма соціально-економічного та культурного розвитку міста, яка має бути запорукою порядку на вулицях, освіти, безпеки та всіх тих благ, заради яких мешканці міста утримують на свої податки такі недешеві структури як міськрада та міськвиконком. А це, нагадаю, згідно Бюджету-2009, 49,6 млн. грн. прямих витрат на утримання цих органів, 26,3 млн. грн. - капітальний ремонт житлового фонду місцевих органів влади та 34,9 млн. грн. - цільовий депутатський фонд. Це не рахуючи „дрібних бризок" у вигляді програм на кшталт „об'єднання в мережу усіх органів влади" за 700 000 гривень.

Але на кінець першого кварталу навіть такий бюджет виконаний, за словами депутата Євгена Морозенка, лише на 3,6%, тобто зібрано 2,14 млн. грн. В перспективі це - менше 9 мільйонів до кінця року , тобто 15% від запланованого в бюджеті. Ви уявляєте, як розвинеться наше місто за дев'ять мільйонів гривень?

Де ж гроші? А гроші - в землі. В великих і не дуже діляночках міста, які поділені й перерозподіляються депутатською більшістю за своїми тіньовими схемами. До бюджету міста не надходять гроші від земельних та майнових аукціонів - основних джерел, з яких мало розвиватися місто. А навіщо? Землю можна з відвести „по-тихому" і на виручені кошти влаштувати гучну вечірку на Фестивальному - на честь дня перемоги одних фашистів над іншими, на честь всеєвропейського позору у підготовці до чемпіонату, або ще на якусь сяку-таку честь. Головне - щоб більше прапорів і розтяжок. І лідер усміхнений на сцені погрожує всім ворогам рідного міста, які не можуть навести в ньому ладу, або підкинути пару мільярдів євро на ЄВРО.

Це лірика, проза ж у тому, що надходження від продажу комунального майна (заплановано 20 млн. грн.) виконані на 1,5%, надходження від продажу міської землі (заплановано 35,3 млн. грн.) - 2,7%. З цих двох, найбільш плодючих для будь-якого обачного господаря, статей бюджети „відсталих" Львова та Харкова мають СОТНІ мільйонів гривень на рік. Бо кожна ділянка, будівля, двір або горище продаються РИНКОВО за СПРАВЖНЮ вартість, а не відводяться пачками „за фактичним розташуванням" і хабарем до відповідної комісії.

На тлі таких суттєвих втрат майже непомітними залишилися власники транспортних засобів, які не поспішають проходити техогляд і сплачувати обов'язковий податок „на літраж", що мав цього року суттєво залатати діри в спеціальному фонді бюджету (з 67,4 млн. грн. зібрано 11,2 млн. грн., тобто 16,7%). Так само не роблять погоди недозібрані „екологічні податки" на шкідливі викиди виробництва, що зібрані рівно на 20% - 7,77 млн. грн. з передбачених бюджетом 38,8 млн. грн.

Але депутатська більшість сліз не ллє і в прорахунках не кається. Натомість з трибуни новорозбудованої сесійної зали нам розповіли про перевиконання бюджету за перший квартал 2009 року! Цілих 105% відносно плану надходжень до загального фонду (102% з урахуванням міжбюджетних трансфертів). Дивина та й годі. Виходить, молодці депутати - все вірно порахували, а розвиток... нехай Платіні нас розвиває.

Аби не так. Це перевиконання сталося через незаплановані бюджетом надходження. Зокрема,  18,9 мільйонів плати за землю за проіндексованою оціночною вартістю надійшли до міського бюджету з районів міста. Цього року, на відміну від 2008, в районах залишається не 75% цього податку, а лише 50% - решта відходить місту. Такий от „нежданчик" дозволив заткнути діру в більш як 10 мільйонів гривень, недоотриманих від податків на прибуток громадян та комунальних підприємств.

Зі спеціальним же фондом, до якого входить згаданий вище бюджет розвитку - повний швах: виконання річного бюджету на рівні 15% (35,7 млн. грн. проти 59,5 млн. грн. плану за квартал) призвело до невиконання плану фінансування майже усіх статей. Так, правоохоронні органи профінансовані на 81,3% до плану, освіта - на 76,3%, охорона здоров'я - на 86,6%, соціальний захист населення - 52,3%, соціальні програми у галузі сім'ї, жінок, молоді та дітей - на 59%, культура та мистецтво - на 81,9%, засоби масової інформації - на 89,3%, а фізична культура і спорт - на 69%. Щоправда, місто добряче витратилось на житлово-комунальне господарство (50,7 млн. грн., або 94,9%) та на оплату пільг і субсидій (43,2 млн. грн., або 99,2%). Але слід пам'ятати, що дані статті видатків міського бюджету аж ніяк не забезпечуються міськими зборами і покриваються субвенціями з державного бюджету. А от така цікава для кожного міста стаття витрат, як будівництво, отримала лише 1,7 млн. грн. (3,2% від річного плану), адже саме подібні статті та програми мають фінансуватися з бюджету розвитку...

Такий от звіт про виконання міського бюджету за 1 квартал 2009 року ухвалила міськрада на своїй 46-й сесії. Втішає одне - наступний бюджет, хоча й прийматиметься поточним складом Дніпропетровської міськради, але виконуватиметься вже іншими депутатами. Ну хоча б трохи іншими. Принаймні, дуже хочеться в це вірити.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Зеленський зробив спробу зупинити дефолт, але став заручником п’ятої колони Коломойського і непотребу власної фракції, який понабирали за оголошенням і для якого $60 тис. за саботаж значать біль...
Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...