App Store Google Play

Соколов і Бобильов подбають про дітей війни

01.06.2009 13:32
Нардепи-вихідці з Дніпропетровська колишній головний міліціянт Олександр Бобильов та скандально-відомий Михайло Соколов виступили з доволі неординарною, як для їх звичної діяльності, законодавчою ініціативою.

28 травня Олександр Фадійович та Михайло Володимирович зареєстрували у Верховній Раді проект Закону №4542 про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни".

У пояснювальній записці автори вказують на те, що громадяни України, яким на час закінчення Другої світової війни (2 вересня 1945 року) було менше 18 років, сьогодні користуються цілою низкою пільг у тому числі і на оплату за користування деякими комунальними послугами.

Водночас, зауважують автори, попередні законотворчі не врахували, що чимало людей такого віку мешкають у будинках з пічним опаленням. А пільг на оплату за користування скрапленим газом, згідно чинному Закону, вони не мають.

Дніпропетровці вирішили усунути цей недолік і запропонували внести зміни до абзацу 7 частини 1 статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», та надати дітям війни право на  25-відсоткову  знижку  при  платі  за користування скрапленим газом у будинках з пічним опаленням у  межах середніх норм споживання.

Як стверджують автори подання, прийняття данного законопроекту не потребує внесення змін  до інших законів України, а також додаткових витрат з державного бюджету. Натомість  соціально-економічний ефект, додають депутати, буде наочним.

Досі законотворча активність Михайла Соколова обмежувалася поданням проекту про про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів) - нардеп зареєстрував даний законопроект у вересні 2008 року.

Бобильов до останнього часу подібних ініціатив не проявляв, і лише в період з 14 по 28 травня обидва депутати подали чотири спільних проекти внесення змін до чинних Законів України, ще два проекти змін Соколов подав у співавторстві з іншими депутатами.

Довідка: Соколов Михайло Володимирович обраний по списку "Блоку Юлії Тимошенко", порядковий номер у списку 129. Дата набуття депутатських повноважень - 23 листопада 2007 р.

Бобильов Олександр Фадійович обраний по списку Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА", порядковий номер у списку 81 . Дата набуття депутатських повноважень - 25 грудня 2008 р.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...