App Store Google Play

Соколов і Бобильов подбають про дітей війни

01.06.2009 13:32
Нардепи-вихідці з Дніпропетровська колишній головний міліціянт Олександр Бобильов та скандально-відомий Михайло Соколов виступили з доволі неординарною, як для їх звичної діяльності, законодавчою ініціативою.

28 травня Олександр Фадійович та Михайло Володимирович зареєстрували у Верховній Раді проект Закону №4542 про внесення змін до Закону України "Про соціальний захист дітей війни".

У пояснювальній записці автори вказують на те, що громадяни України, яким на час закінчення Другої світової війни (2 вересня 1945 року) було менше 18 років, сьогодні користуються цілою низкою пільг у тому числі і на оплату за користування деякими комунальними послугами.

Водночас, зауважують автори, попередні законотворчі не врахували, що чимало людей такого віку мешкають у будинках з пічним опаленням. А пільг на оплату за користування скрапленим газом, згідно чинному Закону, вони не мають.

Дніпропетровці вирішили усунути цей недолік і запропонували внести зміни до абзацу 7 частини 1 статті 5 Закону України «Про соціальний захист дітей війни», та надати дітям війни право на  25-відсоткову  знижку  при  платі  за користування скрапленим газом у будинках з пічним опаленням у  межах середніх норм споживання.

Як стверджують автори подання, прийняття данного законопроекту не потребує внесення змін  до інших законів України, а також додаткових витрат з державного бюджету. Натомість  соціально-економічний ефект, додають депутати, буде наочним.

Досі законотворча активність Михайла Соколова обмежувалася поданням проекту про про внесення змін до Закону України "Про господарські товариства" (щодо зменшення кворуму для проведення повторних загальних зборів) - нардеп зареєстрував даний законопроект у вересні 2008 року.

Бобильов до останнього часу подібних ініціатив не проявляв, і лише в період з 14 по 28 травня обидва депутати подали чотири спільних проекти внесення змін до чинних Законів України, ще два проекти змін Соколов подав у співавторстві з іншими депутатами.

Довідка: Соколов Михайло Володимирович обраний по списку "Блоку Юлії Тимошенко", порядковий номер у списку 129. Дата набуття депутатських повноважень - 23 листопада 2007 р.

Бобильов Олександр Фадійович обраний по списку Блоку "НАША УКРАЇНА - НАРОДНА САМООБОРОНА", порядковий номер у списку 81 . Дата набуття депутатських повноважень - 25 грудня 2008 р.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...