App Store Google Play

Громадські слухання у червні: житлові будинки з вбудованими магазинами

01.06.2009 16:18

У червні, за даними міської ради, в Дніпропетровську пройдуть громадські слухання по трьом об'єктам будівництва.

Зокрема, 10 червня з 17.00 до 19.00 у приміщенні середньої загальноосвітньої школи №83 природно-математичного профілю по вул. Недєліна, 1, відбудуться громадські слухання з питання будівництва житлових будинків по проспекту Праці в районі будинку №22 по вулиці Стартовій.

За даними містобудівного кадастру і матеріалів генерального плану розвитку Дніпропетровська, земельна ділянка знаходиться у Жовтневому районі і входить до складу міської території. Наразі, за даними міської ради, тут розташована  одноповерхова споруда в аварійному стані, три гаражі, а також безхозні за документами льохи та городи.

Замість них на ділянці передбачається розміщення  двох житлових 10-поверхових житлових будинків загальною кількістю 160 квартир. Замовником проекту виступає управління капітального будівництва Дніпропетровської міської ради.

15 червня з 17.00 до 19.00 у приміщенні середньої загальноосвітньої школи №44 на вулиці Софії Ковалевської, 6, відбудуться громадські слухання з питання будівництва житлового комплексу з вбудованим магазином та підземною автостоянкою по вул. Путилівській 16.

Земельна ділянка площею 4036м2 знаходиться в Амур-Нижньодніпровському районі. Територія обмежена вулицею Путилівською та двоповерховими будинками по вулиці Калиновій та вулиці Дівочій. Згідно з Генеральним планом розвитку міста, дана ділянка визначена як зона формування житлової забудови. Замовником проекту  є ВАТ ПК "Рубікс-Севіс", розробником - ВАТ НПП "Хелг".

16 червня з 17.00 до 19.00 у приміщенні Комунального закладу освіти середньої загальноосвітньої школи № 47 по вулиці Воронезькій, 67 проходитимуть громадські слухання з питання будівництва багатоповерхового житлового будинку по вул. Холодильній в районі будинків №№ 136,140.

Дана ділянка знаходиться в Індустріальному  районі міста, наразі є вільною від забудови та споруд. До меж ділянки входять також газон та місцевий проїзд, які, як обіцяють у ГоловАПУ, буде збережено в ході будівництва. Згідно з Програмою будівництва об'єктів соціального та доступного житла та з  проектом житлової забудови мукрорайону Клочко-6Д, на ділянці планується будівництво 10-поверхової житлової вставки на 36 квартир.

Замовником проекту є Управління капітального будівництва Дніпропетровської міської ради, розробником - ДПІ "Дніпроцивільпроект".

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...