Історія з ж/к Олімпік-2, внаслідок якої 170 сімей Дніпропетровська залишилися ошуканими владою і будівельною фірмою - триває. Постраждалі, серед яких і 4 родини, які втратили житло від вибуху газу на Мандриківській, 127, стверджують: обласна і районна влада рекомендувала купувати квартири в смт. Ювілейний.Як розповіла на сьогоднішній прес-конференції в ІА «Новий міст» представниця постраждалих від вибуху і покупець квартири в ж/к Олімпік-2 Вікторія Сопіна, майже одразу після трагедії, 19 жовтня 2007 року (трагедія сталася 13 жовтня 2007 року) ТОВ «Дніпроцентрбуд» та «МСК «Україна-Канада» запропонували мешканцям Мандриківської 80 квартир.
«Ми кілька разів зверталися до міської і обласної влади з тим, аби переконатися в надійності запропонованих квартир. Нас запевнили, що ніяких проблем немає і давали гарантію, що все буде гаразд. У листопаді 2007 року, щойно ми отримали компенсацію, ми заключили угоди купівлі-продажу, сподіваючись, що вже через півроку заселимося у нові помешкання, як запевнили нас чиновники, - повідомила ошукана власниця. - Але до сьогодні ми змушені винаймати квартири».
І губернатор, і голова обласної ради зустрічі з жертвами Олімпіка-2 всіляко уникають, як і коментарів з приводу того, яким чином будинки були прийняті в експлуатацію держкомісією, тоді як насправді усі інженерні комунікації відсутні і деякі фасадні роботи не закінчено, хоч з моменту здачі в експлуатацію минуло вже два роки. Постраждалі обурені тим, що чиновники давали публічні гарантії щодо надійності вищезгаданого житлового комплексу, і це в свою чергу стало зайвою запорукою впевненості для тих, хто не мав стосунку до Мандриківської, але також хотів придбати квартиру. Нині ж влада просто відхрещується від слів і від справи.
Наразі постраждалі мають надію на обласного прокурора Михайла Косюту, якому передали свої вимоги щодо перевірки діяльності фірми-забудовника і притягнення до кримінальної відповідальності посадових осіб, винних у даній ситуації.
Автор: Ірина РУДЕНКО