App Store Google Play

Євро в Україні прийматимуть два міста. Дніпропетровська серед них немає?

30.04.2009 17:01
У футбольному колі пройшла інформація, що 4 українських міста даремно витрачають гроші на підготовку до чемпіонату Євро-2012. Нагадаємо, що офіційно рішення про те, які міста прийматимуть Євро-2012, буде оголошене 13 травня в Бухаресті на засіданні Виконкому УЄФА.

Як повідомляють польські джерела, УЄФА таємно вже прийняло рішення. З шести українських міст, Євро-2012 будуть зустрічати лише два. І це рішення з'явилося після того, як президент УЄФА Мішель Платіні побував в Україні.

Польщі вдалося утримати в переліку міст чотири позиції. Футбольний бомонд називає цю новину чутками. Тим не менше саме ці чутки змусили на початку цього тижня Україну і Польщу підготувати звернення до УЄФА з проханням рівномірного розподілу міст між двома країнами.

За даними польської преси УЄФА ухвалив рішення відмовити Дніпропетровську, Харкові та Донецьку. У переліку залишили Київ та Одесу. Перед Львовом поставили знак питання.

Виникає питання: чому саме ті міста, де вже споруджені або майже побудовані футбольні арени. Це означає, що Мішель Платіні не вірить, що за три роки в Україні будуть відбудовані дороги між українськими містами, що запрацюють належним чином залізничні сполучення, а відповідно - європейський вболівальник не захоче їхати в Харків, Дніпропетровськ та Донецьк.

Водночас у Києва та Одеси немає проблем з готелями, між містами є чудове транспортне сполучення, відповідно найбільший аеровокзал і найбільший порт. Ну а Львів під питанням тільки через пізній початок будівництва спортивної арени.

За матеріалами ТСН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...