App Store Google Play

Дніпропетровські парки відкривають новий сезон

30.04.2009 14:38
Завтра, 1 травня, у трьох центральних парках Дніпропетровська, які на сьогодні знаходяться у підпорядкуванні управління культури та мистецтв міської ради, відкриється новий весняно-літній сезон. Міська рада потурбувалась, аби Центральний дитячий парк ім. Л. Глоби, Центральний парк культури та відпочинку ім.Т.Шевченка та Парк культури і відпочинку ім.Б.Хмельницького до травневих свят були повністю підготовлені для прийняття відвідувачів.

Як повідомила під час сьогоднішньої конференції заступник міського голови Ірина Зайцева, у всіх зазначених парках очищено територію від зимових накопичень та вивезено сміття, впорядковано клумби та висаджено ранні квіти.

«Зокрема, у парку Шевченка встановлено 60 додаткових лавок, на Комсомольському острові впорядковано 2 туалети, а на території парку додатково розміщено 20 біотуалетів. Проведено роботу з підприємцями, у власності яких знаходяться діючі атракціони. На сьогодні всі вони обстежені дніпропетровським експертно-технічним центром і мають дозвіл на експлуатацію», - розповіла Ірина Зайцева.

За словами чиновниці, проблемним залишається вирішення питання каналізації Комсомольського острову, тому міський голова Іван Куліченко віддав відповідне розпорядження і проектні служби міста вже розпочали роботу по виготовленню проекту. Також ГоловАПУ розробляє реконструкцію колонади, що є своєрідною візитівкою парка Шевченка.

Реконструювати планують і парк Б.Хмельницького. За задумом там мають відкрити волейбольний та баскетбольний майданчики, а також тенісні корти. Затримка - лише за інвестором.

Центральний дитячий парк ім.Л.Глоби, за словами Ірини Зайцевої, впродовж травня-червня стане епіцентром масових гулянь і святкових урочистостей. Традиційно у день Перемоги там відбудеться фестиваль фронтової пісні та частування солдатською кашею, також там планують провести свято сім`ї та змагання для дітей-інвалідів. Щодо дії атракціонів, то Ірина Зайцева запевнила, що 5 атракціонів, що належали комунальній власності, списано, усі інші пройшли технічну перевірку.

Загалом на благоустрій трьох зазначених парків з міського бюджету виділено 1млн.300 тис.грн. на рік, найбільше - 600 тис. грн. отримав парк Шевченка, найменше (200 тис.грн.) - парк Б.Хмельницького. Здебільшого витрати стосуються прибирання та вивозу сміття, на інші забаганки - коштів, на жаль, не вистачає.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...