App Store Google Play

Бондар зустрівся із Зарайською

30.04.2009 13:20

Днями Голова облдержадміністрації Віктор Бондар зустрівся з членами обласної організації Національної спілки журналістів України. Приводом для зустрічі стала річниця від дня заснування Спілки, що її нещодавно відзначили в Україні.

Крім того, голова ОДА особисто вручив працівникам мас-медіа, які є членами НСЖУ, почесні грамоти та подяки за вагомий особистий внесок у розвиток журналістики та високий професіоналізм, а також привітав голову обласної організації Національної спілки журналістів України Світлану Зарайську з отриманням нею ордена княгині Ольги II ступеня. Високе звання Зарайській присвоїв Президент України Віктор Ющенко.

У свою чергу Світлана Зарайська, яка упродовж тривалого часу знаходиться у стані конфлікту з керівником ДОДТРК Вікторією Шиловою і нещодавно взяла доволі активну участь у роздмухуванні скандалу навколо буцімто розкрадання керівництвом Дніпропетровського державного бюджетних коштів, вчергове скористалася нагодою зайвий раз згадати ім'я запеклої суперниці. У переддень Всесвітнього дня захисту свободи слова - 3 травня - Національна спілка журналістів України традиційно оприлюднила свій список "ворогів української журналістики" , посадовців, які чинили спротив вільній, суспільно значущій роботі ЗМІ. Дніпропетровщину у цьому списку представляють Олександр Кравець, Григорій Шаркевич - депутати Синельниківської міської ради, Віктор Бутліменко - секретар цієї ж міськради та, звичайно ж, Вікторія Шилова.

Перша трійця всупереч Закону України, яким запроваджено мораторій на відчуження приміщень та майна державних і комунальних ЗМІ, прагнуть силами депутатів без згоди трудового колективу редакції та інших співзасновників позбавити редакцію газети «Синельниківські вісті» приміщення, яким вона володіє десятки років. А от пошук ворогів журналіста серед колег-журналістів є суто Дніпропетровським ноу-хау - в решті регіонів ворогами визнано здебільшого суддів різного ґатунку, голів райрад та депутатів.

На думку НСЖУ, Вікторія Шилова обіймає посаду всупереч бажанню та попри спротив більшої частини журналістського колективу, а також використовувала бюджетні кошти на підтримку телеканалу неналежним чином. Щоправда, проведені компетентними органами перевірки наразі офіційно не встановили жодних фактів порушень, однак думка Спілки журналістів лишається непохитною - заявою Шилової про утиски її журналістських прав утискаються права НСЖУ.

Крім того, під час зустрічі були обговорені питання фінансування комунальних засобів масової інформації, перепідготовки журналістських кадрів, відносин між владою та ЗМІ. Про це Дніпрограду стало відомо з офіційного сайту ОДА, оскільки розсилання новин та анонсів, на яке наше видання було підписане більше року, було припинене кілька тижнів тому - саме у розпал скандалу навколо ДОДТРК без жодних попереджень та пояснень.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...