App Store Google Play

Бичков відправив уряд в ліс

29.04.2009 10:42

Як заявив у програмі «2Д» на радіо «Ера ФМ» народний депутат України останніх кількох скликань, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» Сергій Бичков, ключовим фактором, який заважає Україні подолати економічну кризу, є політична нестабільність.

«Весь наш політикум діє лише з огляду на власні рейтинги. Уряду слід діяти згідно викликів кризи, а він діє, як у нормальні часи. Вітчизняна економіка потребує негайного втручання, а виборців «годують» рейтинговими виступами на телевізійних ток-шоу, які перетворились на справжнісінький цирк», - заявив він.

За словами голови «Дніпряни», останнім часом Президент почав активно пропонувати економічні ініціативи, направлені на скорочення видатків бюджету. Однак постає питання їх реалізації.

«Досі в країні немає міністра фінансів, а про міністерство промислової політики взагалі годі й говорити - його де-факто не існує, як і самої промислової політики. Податкова більше не в змозі виконувати державні плани по збору податків, оскільки бізнес не відчуває підтримки з боку держави. Урядовцям слід брати приклад з сусідньої Польщі, яка в умовах кризи скорочує державні видатки, і як результат, згідно прогнозів західних економістів, вона буде чи не єдиною країною в Європі, яка покаже зростання ВВП на 1%», - зауважив Сергій Бичков.

На його думку, через те, що уряд досі не виробив стратегію виходу з кризи, підтримки виробничих галузей, економіка України матиме непоправні втрати. «Те, що у першу чергу рятується банківський сектор, абсолютно правильний крок, оскільки добре відомо, що він є кровоносною системою економіки будь-якої країни. Однак без відновлення виробництва це матиме ледь відчутний ефект. Але ж в Україні є виробничий потенціал, який може стати постійним джерелом надходжень валюти за умови грамотної державної підтримки. Мова йде про літакобудування, машинобудування, кораблебудування, космічну галузь тощо», - зазначив політик.

Відповідаючи на запитання радіослухачів стосовно рецептів виходу з кризи, Сергій Бичков наголосив на першочергової необхідності приходу до влади успішних менеджерів, які не словами, а діями на практиці довели свою ефективність.

«Теперішня влада катастрофічно втрачає рейтинг, завдяки чому у держави падають міжнародні рейтинги. А корпоративний рейтинг не може бути вищим за державний, відповідно падає інвестиційна привабливість країни. Як бачимо, неефективне керівництво державою за «ефектом доміно» може довести державу до дефолту не лише у кризовий період. В Україні управлінські якості політичного менеджменту знаходяться на низькому рівні. Це наочно демонструє приклад управління лісовим господарством. В Україні воно дотаційне, не приносить жодного прибутку, у той час, як у Литві лісова галузь приносить 1,5 мільярди доларів на рік», - резюмував Сергій Бичков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...