App Store Google Play

Бичков відправив уряд в ліс

29.04.2009 10:42

Як заявив у програмі «2Д» на радіо «Ера ФМ» народний депутат України останніх кількох скликань, голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» Сергій Бичков, ключовим фактором, який заважає Україні подолати економічну кризу, є політична нестабільність.

«Весь наш політикум діє лише з огляду на власні рейтинги. Уряду слід діяти згідно викликів кризи, а він діє, як у нормальні часи. Вітчизняна економіка потребує негайного втручання, а виборців «годують» рейтинговими виступами на телевізійних ток-шоу, які перетворились на справжнісінький цирк», - заявив він.

За словами голови «Дніпряни», останнім часом Президент почав активно пропонувати економічні ініціативи, направлені на скорочення видатків бюджету. Однак постає питання їх реалізації.

«Досі в країні немає міністра фінансів, а про міністерство промислової політики взагалі годі й говорити - його де-факто не існує, як і самої промислової політики. Податкова більше не в змозі виконувати державні плани по збору податків, оскільки бізнес не відчуває підтримки з боку держави. Урядовцям слід брати приклад з сусідньої Польщі, яка в умовах кризи скорочує державні видатки, і як результат, згідно прогнозів західних економістів, вона буде чи не єдиною країною в Європі, яка покаже зростання ВВП на 1%», - зауважив Сергій Бичков.

На його думку, через те, що уряд досі не виробив стратегію виходу з кризи, підтримки виробничих галузей, економіка України матиме непоправні втрати. «Те, що у першу чергу рятується банківський сектор, абсолютно правильний крок, оскільки добре відомо, що він є кровоносною системою економіки будь-якої країни. Однак без відновлення виробництва це матиме ледь відчутний ефект. Але ж в Україні є виробничий потенціал, який може стати постійним джерелом надходжень валюти за умови грамотної державної підтримки. Мова йде про літакобудування, машинобудування, кораблебудування, космічну галузь тощо», - зазначив політик.

Відповідаючи на запитання радіослухачів стосовно рецептів виходу з кризи, Сергій Бичков наголосив на першочергової необхідності приходу до влади успішних менеджерів, які не словами, а діями на практиці довели свою ефективність.

«Теперішня влада катастрофічно втрачає рейтинг, завдяки чому у держави падають міжнародні рейтинги. А корпоративний рейтинг не може бути вищим за державний, відповідно падає інвестиційна привабливість країни. Як бачимо, неефективне керівництво державою за «ефектом доміно» може довести державу до дефолту не лише у кризовий період. В Україні управлінські якості політичного менеджменту знаходяться на низькому рівні. Це наочно демонструє приклад управління лісовим господарством. В Україні воно дотаційне, не приносить жодного прибутку, у той час, як у Литві лісова галузь приносить 1,5 мільярди доларів на рік», - резюмував Сергій Бичков.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...