App Store Google Play

Заваров не чув про договірняк, а Безсонов навчився вносити корективи

27.04.2009 08:27

Орендовані київським "Арсеналом" і дніпропетровського "Дніпра" футболісти у матчі 25 туру чемпіонату України між цими клубами не зіграли у повну силу. Про це заявив головний тренер київської команди Олександр Заваров.

"Я пограв трохи у футбол, років 20, і розумію, що коли приїжджаєш в своє місто, коли тобі кажуть якісь незрозумілі речі, знічуєшся. Наші гравці, орендовані у "Дніпра", знітилися і не показали те, що вони можуть. Сподіваюся, що в подальшому вони покажуть те, що треба", - так висловився Заваров на після матчевій прес-конференції.

Чутки з приводу того, що результат матчу вирішений поза межами футбольного поля Заваров назвав дурницями. "Це якісь дурниці. Я ніколи не беру участі в цих справах і мої футболісти, швидше за все, теж. Звичайно, тиск на орендованих футболістів був", - додав він.

Нагадаємо, за інформацією, що поширив сайт Чемпіон, співвласником київського "Арсеналу", який належить Леоніду Черновецькому, може бути президент ФК "Дніпро" Ігор Коломойський.

Головний тренер дніпропетровського "Дніпра" Володимир Безсонов вніс корективи у тактику гри своєї команди проти київського "Арсеналу" вже під час матчу.

"Я ж не знаю до гри склад суперника. Ми дивилися записи і бачили, що у них була дуже насичена середня лінія. Я теж наситив середню лінію, але не знав, що вони поставлять 5 захисників. З урахуванням ходу матчу внесли корективи", - сказав наставник "Дніпра" після матчу.

На думку тренера дніпропетровської команди, гра була складна, бо "Дніпру" було важко долати насичену оборону суперника. За його словами, заміна захисника Сердюка на нападника Бєліка на 21 хвилині гри сталася через те, що Сердюк не справлявся з обов'язками, з якими впорався Ротань.

"Радий, що ми перемогли. У нас була перевага, хоча суперник нам її свідомо віддав. У будь-якому випадку, хлопці виконали установку і добилися перемоги", - додав Безсонов.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...