App Store Google Play

"Дніпряни" приносять удачу

27.04.2009 14:05

Голова Дніпропетровської обласної організації «Дніпряни», народний депутат України останніх кількох скликань Сергій Бичков привітав ФК «Нікополь» з першою перемогою у місцевому чемпіонаті над марганецьким «Шахтарем». У непростому матчі першого туру «городяни» здобули переконливу перемогу з рахунком 2:0.

«ФК «Нікополь» зробив перший важливий крок на шляху до обласного чемпіонства, і я переконаний, що цю високу планку триматиме кожний учасник команди», - говорить Сергій Бичков. Політик побажав футболістам і надалі тішити вболівальників своєю грою.

Сергій Бичков підкреслив значну роль обласних чемпіонатів, що стають стартовими майданчиками для зростання як українських клубів, так і футболістів, які у майбутньому представлятимуть Україну на змаганнях високого рівня.

На його думку, український футбол довів, що він здатен конкурувати не лише у регіональному масштабі, але і у світовому, а успіхи українських футболістів стали потужним каталізатором у формуванні національного патріотизму наших співвітчизників.

Ще кілька тижнів тому участь футбольного клубу "Нікополь" у обласному чемпіонаті була під сумнівом. Причиною стали фінансові складнощі - економічна криза торкнулася не лише економічної та соціальної сфер життя суспільства, але також і спортивної.

На допомогу команді прийшов Сергій Бичков, який, як відомо, є палким прихильником футболу. Він радо відгукнувся на пропозицію президента міської спортивної громадської організації "Федерація Футболу Нікополя", президента ФК "Нікополь" Дмитра Бичкова допомогти клубові, який вже встиг завоювати серця багатьох шанувальників. Відтепер футболки «городян» прикрашає напис «Дніпряни». І вже перша гра в новій екіпіровці стала для нікопольчан вдалою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...