App Store Google Play

В Дніпропетровську відбудеться Марш свободи

26.04.2009 13:12
В суботу, 2 травня, в Дніпропетровську, і ще чотирьох українських містах відбудеться Марш Свободи за реформи в державній політиці щодо алкоголю, тютюну і інших наркотиків.

Організатором акції виступило об'єднання громадських ініціатив Об'єктивна реальність. Акція пройде в Дніпропетровську, Києві, Тернополі, Сімферополі і Кам'янці-подільському, повідомляє Кореспондент. В Одесі мітинг запланований на 9 травня.

Серед вимог маршу головною залишається теза про подолання наркокорупцій в силових структурах і врегулювання законодавства щодо незаконного обігу наркотиків.

Якщо два роки поспіль учасники акції виступали за зменшення доступності алкоголю і тютюну, зокрема, за допомогою підвищення акцизів, то цього року частина додаткових засобів, які бюджет одержить після підвищення акцизів, учасники акції пропонують витратити на фундаментальні соціологічні і медичні дослідження.

"Держава і уряд повинні мати уявлення про реальну кількість споживачів психоактивних речовин, як легальних, так і нелегальних", - йде мова в зверненні організаторів маршу.

Як переконані організатори, без результатів такого моніторингу неможливі ні дієві реформи, ні усвідомлення масштабів проблеми, з якою українському суспільству потрібно боротися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...