App Store Google Play

В Дніпропетровську відбудеться Марш свободи

26.04.2009 13:12
В суботу, 2 травня, в Дніпропетровську, і ще чотирьох українських містах відбудеться Марш Свободи за реформи в державній політиці щодо алкоголю, тютюну і інших наркотиків.

Організатором акції виступило об'єднання громадських ініціатив Об'єктивна реальність. Акція пройде в Дніпропетровську, Києві, Тернополі, Сімферополі і Кам'янці-подільському, повідомляє Кореспондент. В Одесі мітинг запланований на 9 травня.

Серед вимог маршу головною залишається теза про подолання наркокорупцій в силових структурах і врегулювання законодавства щодо незаконного обігу наркотиків.

Якщо два роки поспіль учасники акції виступали за зменшення доступності алкоголю і тютюну, зокрема, за допомогою підвищення акцизів, то цього року частина додаткових засобів, які бюджет одержить після підвищення акцизів, учасники акції пропонують витратити на фундаментальні соціологічні і медичні дослідження.

"Держава і уряд повинні мати уявлення про реальну кількість споживачів психоактивних речовин, як легальних, так і нелегальних", - йде мова в зверненні організаторів маршу.

Як переконані організатори, без результатів такого моніторингу неможливі ні дієві реформи, ні усвідомлення масштабів проблеми, з якою українському суспільству потрібно боротися.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...