App Store Google Play

Японці будуть рити землю й порпатися в смітті для Тимошенко

23.04.2009 12:18

Уряд вивчає можливість будівництва метрополітенів в Дніпропетровську і Донецьку за участю японських компаній. Про це заявила прем'єр-міністр Юлія Тимошенко 21 квітня в ході зустрічі з представниками японських компаній Sumitomo і Mitsubishi Heavy Industries.

«В ході нашої зустрічі ми обговоримо питання про будівництво метрополітенів за участю японських компаній як мінімум в двох містах - Дніпропетровську і Донецьку. Ми обговоримо в прагматичній площині виконання цих проектів, обговоримо організаційні моделі нашої співпраці. І найголовніше, обговоримо організаційні підходи для реалізації цих проектів», - сказала Тимошенко.

Крім того, прем'єр повідомила, що уряд вивчає можливість будівництва заводів для утилізації сміття за участю японських компаній.

«Сьогодні в Україні, на жаль, абсолютно неефективно переробляються побутові відходи. Вони звалюються на сміттєзвалища, а реальної і ефективної переробки, яка б була екологічно чистою, не існує. Заводи, які спалюють побутове сміття, екологічно неприпустимі. Тому ми велику увагу приділимо, щоб разом з японськими компаніями знайти можливість, як ефективно переробляти сміття, тому що японські компанії будують такі заводи, і вони одні з найефективніших в світі», - сказала прем'єр.

Тимошенко також наголосила, що на даний момент в Україні щорічно утворюється твердих побутових відходів приблизно 23,5 млн куб. м або майже 6 млн т. Загальний об'єм відходів, які вже накопичилися, приблизно 1 млрд куб. м або 250 млн т, які ховаються на сміттєзвалищах, займаючи 7,5 тис. га землі. «Це найбільша екологічна небезпека України», - сказала прем'єр.

В цілому вона відзначила, що уряд готовий обговорити фінансові питання щодо реалізації проектів з будівництва таких заводів для екологічної утилізації сміття за участю японських компаній, пише РБК-Україна.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...