App Store Google Play

Укрпошта запустила “програму Вінського”

22.04.2009 09:16

2009 рік може увійти в історію разом з міністром транспорту та зв'язку Йосипом Вінським. Сотні залізничних та авіакас залишаться спочатку без кілометрових черг, а потім і без роботи - квитки на потяги й літаки вже продають всі 15 800 відділень Укрпошти.

З 21 квітня, за словами міністра транспорту, запроваджено перший етап роботи системи - продаж авіа та залізничних квитків через відділення Укрпошти у внутрішньому сполученні. Тобто, відучора кожен бажаючий зможе звернутися до будь-якого з 15 тис. 800 поштових відділень Укрпошти і купити квиток.

Міністр наголосив, що ці 15 тис. 800 відділень охоплюють абсолютно всю територію України: 1,5 тис. відділень повністю автоматизовані - з прямим доступом до Інтернету та можливістю напряму придбати квиток; у інших - з можливістю замовити квиток по телефону з абсолютно безкоштовною його доставкою вже наступного дня додому замовнику.

Персонал підготовлено на 100%, відпрацьована технологія продажу квитків - як на автоматизованому, так і не на автоматизованому місці, повідомила генеральний директор Укрпошти Таїсія Замкова. Всі поштові відділення України вже задіяні в цій системі. За три дні - під час роботи системи в тестовому режимі - через відділення Укрпошти в сільській місцевості Київської області продано 78 квитків, - відзначила генеральний директор Укрпошти.

Початок продажу квитків у відділенні Укрпошти - перший впровадження механізму електронного квитка: нині громадяни мають можливість придбати авіа та залізничні квитки (по Україні). Наприкінці місяця стартує і до кінця року триватиме процес підключення автобусних станцій - тобто, можливості продажу квитків в автобусному міжміському сполученні. Продаж квитків за кордон - у міжнародному сполученні - наступний етап системи.

Повна версія автоматичної системи - з можливістю продажу квитків у внутрішньому та міжнародному сполученні через відділення Укрпошти та через Інтернет - буде впроваджена приблизно за 2-3 роки.

Прес-служба Міністерства транспорту та зв`язку України повідомляє, що для зручності споживачів відкрито пряму «гарячу лінію» 8 800 304 00 00: довідка-роз'яснення механізму придбання, оформлення квитка та його оплати через відділення Укрпошти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...