App Store Google Play

Укрпошта запустила “програму Вінського”

22.04.2009 09:16

2009 рік може увійти в історію разом з міністром транспорту та зв'язку Йосипом Вінським. Сотні залізничних та авіакас залишаться спочатку без кілометрових черг, а потім і без роботи - квитки на потяги й літаки вже продають всі 15 800 відділень Укрпошти.

З 21 квітня, за словами міністра транспорту, запроваджено перший етап роботи системи - продаж авіа та залізничних квитків через відділення Укрпошти у внутрішньому сполученні. Тобто, відучора кожен бажаючий зможе звернутися до будь-якого з 15 тис. 800 поштових відділень Укрпошти і купити квиток.

Міністр наголосив, що ці 15 тис. 800 відділень охоплюють абсолютно всю територію України: 1,5 тис. відділень повністю автоматизовані - з прямим доступом до Інтернету та можливістю напряму придбати квиток; у інших - з можливістю замовити квиток по телефону з абсолютно безкоштовною його доставкою вже наступного дня додому замовнику.

Персонал підготовлено на 100%, відпрацьована технологія продажу квитків - як на автоматизованому, так і не на автоматизованому місці, повідомила генеральний директор Укрпошти Таїсія Замкова. Всі поштові відділення України вже задіяні в цій системі. За три дні - під час роботи системи в тестовому режимі - через відділення Укрпошти в сільській місцевості Київської області продано 78 квитків, - відзначила генеральний директор Укрпошти.

Початок продажу квитків у відділенні Укрпошти - перший впровадження механізму електронного квитка: нині громадяни мають можливість придбати авіа та залізничні квитки (по Україні). Наприкінці місяця стартує і до кінця року триватиме процес підключення автобусних станцій - тобто, можливості продажу квитків в автобусному міжміському сполученні. Продаж квитків за кордон - у міжнародному сполученні - наступний етап системи.

Повна версія автоматичної системи - з можливістю продажу квитків у внутрішньому та міжнародному сполученні через відділення Укрпошти та через Інтернет - буде впроваджена приблизно за 2-3 роки.

Прес-служба Міністерства транспорту та зв`язку України повідомляє, що для зручності споживачів відкрито пряму «гарячу лінію» 8 800 304 00 00: довідка-роз'яснення механізму придбання, оформлення квитка та його оплати через відділення Укрпошти.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...