App Store Google Play

У Дніпропетровську позмагаються Солохи та Оксани

22.04.2009 11:50
У п'ятницю, 24 квітня, у Дніпропетровську стартує міське свято "Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя". В програмі свята виступи фольклорних колективів Дніпропетровська, демонстрація козацької вправності, конкурси та, звичайно, жарти і гуморески. Як повідомляє прес-служба міськради, розважатимуть городян театр "КВН ДГУ", заслужені артисти Украхни Тетяна та Андрій Бабичі, Анатолій Дудка та інші.

На дніпропетровців чекає зустріч з тінню Миколи Гоголя та його  героями: Городничим, Бобчинським та Добчинським з "Ревізору", Хомою Брутом з "Вію", Вакулою, Оксаною та Солохою із "Ночі перед Різдвом" та іншими персонажами.

Принагідно міські комунгоспи позмагаються на кращу мітлу для Солохи (участь у конкурсі візьмуть вісім Солох - по одній з кожного району), а місцеві взуттярі - на кращі черевички для примхливої Оксани. Визначать на святі і кращу Оксану - для цього дівчата мусять заспівати та затанцювати.

Після перегляду уривків з творів Гоголя у виконанні місцевих театрів "Верим!", "Коляда" та ДМШ №3 на свято верхи на чорті завітає...ні, не міський голова (який обов'язково братиме учать в урочистостях), а козак Вакула. А якщо носите прізвище одного з гоголівських героїв - приходьте обов'язково - отримаєте сувенір! Крім того, організатори обіцяють нагодувати усіх присутніх варениками та запашним хлібом.

Наприкінці свята, близько 21 години мешканці міста переглянуть уривки з фільмів за творами Миколи Гоголя - "Тарас Бульба", "Вій", "Страшна помста" та "Ревізор". Початок свята о 16.00.

Міським святом «Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя» у місті завершиться святкування 200-річччя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...