App Store Google Play

У Дніпропетровську позмагаються Солохи та Оксани

22.04.2009 11:50
У п'ятницю, 24 квітня, у Дніпропетровську стартує міське свято "Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя". В програмі свята виступи фольклорних колективів Дніпропетровська, демонстрація козацької вправності, конкурси та, звичайно, жарти і гуморески. Як повідомляє прес-служба міськради, розважатимуть городян театр "КВН ДГУ", заслужені артисти Украхни Тетяна та Андрій Бабичі, Анатолій Дудка та інші.

На дніпропетровців чекає зустріч з тінню Миколи Гоголя та його  героями: Городничим, Бобчинським та Добчинським з "Ревізору", Хомою Брутом з "Вію", Вакулою, Оксаною та Солохою із "Ночі перед Різдвом" та іншими персонажами.

Принагідно міські комунгоспи позмагаються на кращу мітлу для Солохи (участь у конкурсі візьмуть вісім Солох - по одній з кожного району), а місцеві взуттярі - на кращі черевички для примхливої Оксани. Визначать на святі і кращу Оксану - для цього дівчата мусять заспівати та затанцювати.

Після перегляду уривків з творів Гоголя у виконанні місцевих театрів "Верим!", "Коляда" та ДМШ №3 на свято верхи на чорті завітає...ні, не міський голова (який обов'язково братиме учать в урочистостях), а козак Вакула. А якщо носите прізвище одного з гоголівських героїв - приходьте обов'язково - отримаєте сувенір! Крім того, організатори обіцяють нагодувати усіх присутніх варениками та запашним хлібом.

Наприкінці свята, близько 21 години мешканці міста переглянуть уривки з фільмів за творами Миколи Гоголя - "Тарас Бульба", "Вій", "Страшна помста" та "Ревізор". Початок свята о 16.00.

Міським святом «Гоголівські вечорниці на вулиці Гоголя» у місті завершиться святкування 200-річччя від дня народження Миколи Васильовича Гоголя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...