App Store Google Play

Аеропорт на старті

22.04.2009 13:53
Фонд державного майна України розпочав підготовку до продажу державного пакету акцій ВАТ "Дніпроавіа" в розмірі 94,572% статутного фонду та держпакету ВАТ "Національні авіалінії України" в розмірі 100% статутного фонду. Про це повідомляє офіційне видання ФДМУ "Відомості приватизації" від 22 квітня.

Як зазначає видання, дані пакети буде виставлено на приватизаційних конкурсах з відкритою пропозицією ціни за принципом аукціонів. Фонд держмайна пропонує потенційним покупцям взяти участь у розробці умов продажу пакетів акцій даних підприємств.

Довідка: Управління 100% пакетом акцій «Дніпроавіа» здійснює Фонд держмайна України. Статутний капітал зареєстровано в розмірі 29 млн. 595 тис. 620 грн. До складу ВАТ "АК "Дніпроавіа" входить аеропорт «Дніпропетровськ», що має статус міжнародного. Авіакомпанія має у своєму розпорядженні також парк літаків, інженерно-авіаційну базу, пасажирський аеровокзал, вантажний (складський комплекс), готельний і адміністративний комплекси.

Фонд державного майна України планує виставити в червні на конкурс із відкритою пропозицією ціни за принципом аукціону 100% акцій (за винятком пільгового продажу) ВАТ «Дніпроавіа».

Готовність аеропорту є обов`язковою умовою для одержання Дніпропетровськом права прийняти матчі Євро-2012 і на сьогодні залишається найпроблемнішим питанням підготовки міста.

ВАТ «Авіакомпанія «Національні авіалінії України» заснована в 1998 році на базі Київського авіапідприємства ДАК "Авіалінії України" шляхом виділення з його складу в самостійну одиницю. В 1999 р. ДАК "Національні авіалінії України" відповідно до наказу ФДМУ перетворено у ВАТ "Національні авіалінії України". Основними напрямками діяльності авіакомпанії є надання послуг із перевезення пасажирів, вантажів на внутрішніх і міжнародних маршрутах, а також аерофотозйомки. З 2001 року авіакомпанія польотів не виконує. 100% акцій ВАТ "Авіакомпанія "Національні авіалінії України" належать ФДМУ. Впродовж 1999-2008 рр. було здійснено декілька спроб виставити на торги контрольний пакет акцій авіакомпанії, але не знайшлося жодного покупця.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...