App Store Google Play

З Лазаренка зняли обвинувачення

21.04.2009 16:30

Колегія суддів 9-го округу штату Каліфорнія (США) 10 квітня у складі трьох осіб, розглянувши апеляційну заяву захисту екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка переглянула своє попереднє рішення і повністю зняла з нього всі обвинувачення щодо «переміщення вкрадених коштів з використанням електронних переказів».

Про це йдеться в повідомленні, переданому УНІАН Мариною Долгополою, яка є уповноважною від імені американського захисника Лазаренка адвоката Деніса Ріордана.

Як зазначається у повідомленні, "ці зміни до вироку мають надзвичайно принциповий характер з точки зору обсягу та характеру обвинувачень....Особливо, слід підкреслити те, що у США судом повністю закрито всі питання щодо агрофірми «Наукова» (Дніпропетровська область). Всі перерахування коштів, що стосувались агрофірми «Наукова», повністю виключено із обвинувачення. Тобто, всю діяльність агрофірми «Наукова» американським судом визнано правомірною".

За інформацією Марини Долгополої, на сьогодні у США залишаються виключно обвинувачення, що стосуються так званого здирництва у Петра Кириченка, тобто, захист Лазаренка пройшов значний шлях, знявши майже всі обвинувачення, за винятком одного".

"Отже, знято всі, без винятку, інші обвинувачення, а саме: питання, що стосувались діяльності корпорації ЕЄСУ, агрофірми «Наукова», компаній «Пасіфік Модерн Хомс», «Ітера», «Накоста» тощо, а також ті, що стосувались громадян Ю.Тимошенко, О.Дідятковського, А.Міханева, П.Шкудуна, Р.Новаковського та інших", - наголошується в документі.

За словами адвоката, на єдине обвинувачення, що залишається і стосується Петра Кириченка, захистом вже подано касацію до Верховного Суду.

Одночасно захист П.ЛАЗАРЕНКА звернувся до Федерального суду США із заявою про перегляд терміну покарання у зв'язку із зняттям значної частини раніше пред'явлених обвинувачень.

Слухання стосовно перегляду терміну покарання відбудеться у Федеральному суді найближчим часом.

"З огляду на це, у теперішній час немає підстав стверджувати про остаточне судове рішення та визначений термін покарання у США відносно П.ЛАЗАРЕНКА, як про це кілька днів тому помилково заявили деякі ЗМІ", - наголошує М.ДОЛГОПОЛА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Я знаю, що серед наших читачів дуже багато щирих патріотичних українців, яким не байдуже майбутнє країни. Я також знаю, що далеко не всі з цих людей зараз зі зброєю на фронті (і на це є...
Нинішня російсько-українська доволі специфічна. Противники часіше бачуть одне одного в інтернеті, ніж в прицілі.Вперше я про це задумався, коли восени 2015-го влетів у окоп після дивного прильоту воро...
Нам не вірили, що Московія - ворог, а москвини - геть не братський народ.Нам не вірили, що вони вдерлися до Криму і Донбасу не через Майдан, Яроша і Порошенка, а через імперську пиху та бажання нашої...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Як ми облаштуєм «Расію»

Коли ми переможемо, коли армія Москви зазнає неминучого військового розгрому, а терен сучасної держави Україна буде звільнено від окупантів, ми маємо спільно з усім цивілізованим світом не лише здійсн...