App Store Google Play

З Лазаренка зняли обвинувачення

21.04.2009 16:30

Колегія суддів 9-го округу штату Каліфорнія (США) 10 квітня у складі трьох осіб, розглянувши апеляційну заяву захисту екс-прем'єр-міністра України Павла Лазаренка переглянула своє попереднє рішення і повністю зняла з нього всі обвинувачення щодо «переміщення вкрадених коштів з використанням електронних переказів».

Про це йдеться в повідомленні, переданому УНІАН Мариною Долгополою, яка є уповноважною від імені американського захисника Лазаренка адвоката Деніса Ріордана.

Як зазначається у повідомленні, "ці зміни до вироку мають надзвичайно принциповий характер з точки зору обсягу та характеру обвинувачень....Особливо, слід підкреслити те, що у США судом повністю закрито всі питання щодо агрофірми «Наукова» (Дніпропетровська область). Всі перерахування коштів, що стосувались агрофірми «Наукова», повністю виключено із обвинувачення. Тобто, всю діяльність агрофірми «Наукова» американським судом визнано правомірною".

За інформацією Марини Долгополої, на сьогодні у США залишаються виключно обвинувачення, що стосуються так званого здирництва у Петра Кириченка, тобто, захист Лазаренка пройшов значний шлях, знявши майже всі обвинувачення, за винятком одного".

"Отже, знято всі, без винятку, інші обвинувачення, а саме: питання, що стосувались діяльності корпорації ЕЄСУ, агрофірми «Наукова», компаній «Пасіфік Модерн Хомс», «Ітера», «Накоста» тощо, а також ті, що стосувались громадян Ю.Тимошенко, О.Дідятковського, А.Міханева, П.Шкудуна, Р.Новаковського та інших", - наголошується в документі.

За словами адвоката, на єдине обвинувачення, що залишається і стосується Петра Кириченка, захистом вже подано касацію до Верховного Суду.

Одночасно захист П.ЛАЗАРЕНКА звернувся до Федерального суду США із заявою про перегляд терміну покарання у зв'язку із зняттям значної частини раніше пред'явлених обвинувачень.

Слухання стосовно перегляду терміну покарання відбудеться у Федеральному суді найближчим часом.

"З огляду на це, у теперішній час немає підстав стверджувати про остаточне судове рішення та визначений термін покарання у США відносно П.ЛАЗАРЕНКА, як про це кілька днів тому помилково заявили деякі ЗМІ", - наголошує М.ДОЛГОПОЛА.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...