App Store Google Play

Тимошенко призначила депутата-вигнанця головою правління ДМЗ

20.04.2009 14:20

15 квітня Кабінет Міністрів призначив Василя Підлубного головою правління Державної холдингової компанії "Дніпровський машинобудівний завод". Про це йдеться у підписаному Юлією Тимошенко розпорядженні Кабміну N 402-р від 15 квітня 2009 року.

З 31 березня Василь Підлубний перебував на посаді заступника голови Державної холдингової компанії. 11 березня Дніпровський машинобудівний завод залишився без голови правління - Фонд держмайна України звільнив тодішнього голову Михайла Фількіна від обов'язків у зв'язку із досягнення ним пенсійного віку. Виконувати обов'язки ДМ призначив Миколу Тополя - заступника голови правління з економіки та фінансів.

У 2006 році перший віце-президент Міжнародної науково-промислової корпорації «Веста» Василь Підлубний був обраний до Дніпропетровської обласної ради за виборчим списком "Блоку Юлії Тимошенко". Однак вже у 2007 році на підставі рішення VI етапу міжпартійного з'їзду виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко" повноваження Василя Підлубного разом з іншими трьома депутатами від цієї політичної сили було достроково припинені. Замість них до обласної ради увійшли четверо наступних за списком кандидатів.

100% акцій холдингової компанії належать державі. Торік збиток ДХК "Дніпропетровський машинобудівний завод" склав 4,069 млн. гривень.

16 квітня на підприємстві відбулися збори акціонерів. Напередодні з'явилася інформація про можливе захоплення підприємства корпорацією "Веста", яку, проте, спростували офіційні представники обох підприємств.

Офіційні дані щодо результатів зборів та ухвалених на них рішень наразі відсутні. За інформацією Дніпрограду, збори тривали більше ніж шість годин поспіль.

Теги: Веста, ДМЗ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...