App Store Google Play

Тимошенко призначила депутата-вигнанця головою правління ДМЗ

20.04.2009 14:20

15 квітня Кабінет Міністрів призначив Василя Підлубного головою правління Державної холдингової компанії "Дніпровський машинобудівний завод". Про це йдеться у підписаному Юлією Тимошенко розпорядженні Кабміну N 402-р від 15 квітня 2009 року.

З 31 березня Василь Підлубний перебував на посаді заступника голови Державної холдингової компанії. 11 березня Дніпровський машинобудівний завод залишився без голови правління - Фонд держмайна України звільнив тодішнього голову Михайла Фількіна від обов'язків у зв'язку із досягнення ним пенсійного віку. Виконувати обов'язки ДМ призначив Миколу Тополя - заступника голови правління з економіки та фінансів.

У 2006 році перший віце-президент Міжнародної науково-промислової корпорації «Веста» Василь Підлубний був обраний до Дніпропетровської обласної ради за виборчим списком "Блоку Юлії Тимошенко". Однак вже у 2007 році на підставі рішення VI етапу міжпартійного з'їзду виборчого блоку політичних партій "Блок Юлії Тимошенко" повноваження Василя Підлубного разом з іншими трьома депутатами від цієї політичної сили було достроково припинені. Замість них до обласної ради увійшли четверо наступних за списком кандидатів.

100% акцій холдингової компанії належать державі. Торік збиток ДХК "Дніпропетровський машинобудівний завод" склав 4,069 млн. гривень.

16 квітня на підприємстві відбулися збори акціонерів. Напередодні з'явилася інформація про можливе захоплення підприємства корпорацією "Веста", яку, проте, спростували офіційні представники обох підприємств.

Офіційні дані щодо результатів зборів та ухвалених на них рішень наразі відсутні. За інформацією Дніпрограду, збори тривали більше ніж шість годин поспіль.

Теги: Веста, ДМЗ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Під тиском багатотисячних протестів нам дійсно вдалося уникнути швидкої капітуляції, але загроза повзучої капітуляції, з далекосяжними для держави та нації наслідками, є цілком реальною.Зе суттєво ско...
Максим Мірошниченко

Рейтинг влади падає

Очевидно, що в найближчий час ми побачимо фрагментацію влади. Із занадто різних елементів вона складається. Ці різноманітні групи воюють одна із одною через оці телеграмні зливи та інсайди. Портнов лю...
Те, що два великих свята, Архістратига Михаїла і День гідності та свободи, Україна відзначає в один день, не випадковий збіг. Ці свята дещо схожі – і за смислом, і особистостями.Наші Герої, які...
Максим Мірошниченко

Про деолігархізацію

Як свідчать розмови суркова із бородаєм про ріната, заяви коломойського та й результати останніх, передостанніх...та в принципі будь-яких виборів, реальна модернізація України можлива лише після усуне...