App Store Google Play

Павла Лазаренка не випустили

20.04.2009 13:22

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США відхилила апеляцію колишнього прем`єр-міністра України Павла Лазаренка. Як передає російська служба Бі-Бі-Сі, це означає, що він, швидше за все, не вийде з федеральної в`язниці ще якийсь час.

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США, що складається з трьох членів, опублікувала своє остаточне рішення у справі Лазаренка. У 2006 році суд США присяжних визнав Павла Лазаренка винним за 14 пунктами і засудив його до 9 років позбавлення волі.

Восени 2008 року Апеляційний суд розпорядився, щоб колишньому прем`єр-міністру винесли новий вирок у зв`язку зі зняттям шести звинувачень, в результаті чого він може отримати менший термін.

Після цього Лазаренка, якого до цього було звільнено під заставу в 86 млн. доларів, знову заарештували, і відтоді він перебуває у в`язниці під Сан-Франциско.

У жовтні захисники Лазаренка внесли клопотання про те, щоб його апеляцію розглянув повний склад суду дев'ятого  округу, що налічує 11 членів. Проте тепер вони отримали відмову в зв`язку з тим, що решта вісім членів суду не висловили бажання займатися цією справою.

Як передає Бі-Бі-Сі, за словами адвокатів Павла Лазаренка, у них залишається ще один варіант - клопотання до Верховного суду США про перегляд справи. Експерти, проте, оцінюють шанси захисту як незначні. Річ у тім, що з приблизно 7500 таких прохань, які щороку спрямовуються у вищу судову інстанцію країни, задовольняються від 80 до 150, тобто лише 1-2%.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...