App Store Google Play

Павла Лазаренка не випустили

20.04.2009 13:22

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США відхилила апеляцію колишнього прем`єр-міністра України Павла Лазаренка. Як передає російська служба Бі-Бі-Сі, це означає, що він, швидше за все, не вийде з федеральної в`язниці ще якийсь час.

Колегія Апеляційного суду 9-го округу США, що складається з трьох членів, опублікувала своє остаточне рішення у справі Лазаренка. У 2006 році суд США присяжних визнав Павла Лазаренка винним за 14 пунктами і засудив його до 9 років позбавлення волі.

Восени 2008 року Апеляційний суд розпорядився, щоб колишньому прем`єр-міністру винесли новий вирок у зв`язку зі зняттям шести звинувачень, в результаті чого він може отримати менший термін.

Після цього Лазаренка, якого до цього було звільнено під заставу в 86 млн. доларів, знову заарештували, і відтоді він перебуває у в`язниці під Сан-Франциско.

У жовтні захисники Лазаренка внесли клопотання про те, щоб його апеляцію розглянув повний склад суду дев'ятого  округу, що налічує 11 членів. Проте тепер вони отримали відмову в зв`язку з тим, що решта вісім членів суду не висловили бажання займатися цією справою.

Як передає Бі-Бі-Сі, за словами адвокатів Павла Лазаренка, у них залишається ще один варіант - клопотання до Верховного суду США про перегляд справи. Експерти, проте, оцінюють шанси захисту як незначні. Річ у тім, що з приблизно 7500 таких прохань, які щороку спрямовуються у вищу судову інстанцію країни, задовольняються від 80 до 150, тобто лише 1-2%.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...