App Store Google Play

Пластуни проти бруду

17.04.2009 09:49

Сьогодні дуже модним є привертати увагу до себе, ао до своєї організації чи то партії не акціями протесту і не концертами, а соціально-корисними заходами. Зокрема, навесні це, природно, є суботники, чисті четверги та інші заходи з екологічних нахилом. За віники беруться усі: від мера Куліченка разом із своїми заступниками та заступницями і до різноманітних дитячих та пенсійних асоціацій та організацій.

Національна скаутська організація ПЛАСТ Запрошує всіх бажаючих взяти участь у тематичному квесті по місту «Занедбане місто», який відбудеться 18 квітня у Дніпропетровську.

Взяти участь у зході зможе будь-хто. Головними умовами є небайдужість та бажання змінити своє місто на краще та спортивна форма одягу.

Всі бажаючі мають змогу зареєструватися сьогодні упродовж дня за телефонами  8 067 2525171 або 8 063 6944221. А зранку 18 квітня квест стартує ві Mс'Donalds на Підстанції. Учасники виконуватимуть певні завдання у найзабрудненіших районах Дніпропетровська.

Метою заходу є привертання уваги на бруд навколо себе: починаючи від бруду в мові і аж до міських звалищ та зруйнованих будівель. Організатори квесту мають надію, що його проведення змкусить городян замислитмсь над цією проблемою та почати боротися з нею.

Участь у цьому соціальному заході є платною - 30 гривень, однак усі кошти до копійки організатори планують витратити на  насадження дерев на житловому масиві Тополя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...