App Store Google Play

Пластуни проти бруду

17.04.2009 09:49

Сьогодні дуже модним є привертати увагу до себе, ао до своєї організації чи то партії не акціями протесту і не концертами, а соціально-корисними заходами. Зокрема, навесні це, природно, є суботники, чисті четверги та інші заходи з екологічних нахилом. За віники беруться усі: від мера Куліченка разом із своїми заступниками та заступницями і до різноманітних дитячих та пенсійних асоціацій та організацій.

Національна скаутська організація ПЛАСТ Запрошує всіх бажаючих взяти участь у тематичному квесті по місту «Занедбане місто», який відбудеться 18 квітня у Дніпропетровську.

Взяти участь у зході зможе будь-хто. Головними умовами є небайдужість та бажання змінити своє місто на краще та спортивна форма одягу.

Всі бажаючі мають змогу зареєструватися сьогодні упродовж дня за телефонами  8 067 2525171 або 8 063 6944221. А зранку 18 квітня квест стартує ві Mс'Donalds на Підстанції. Учасники виконуватимуть певні завдання у найзабрудненіших районах Дніпропетровська.

Метою заходу є привертання уваги на бруд навколо себе: починаючи від бруду в мові і аж до міських звалищ та зруйнованих будівель. Організатори квесту мають надію, що його проведення змкусить городян замислитмсь над цією проблемою та почати боротися з нею.

Участь у цьому соціальному заході є платною - 30 гривень, однак усі кошти до копійки організатори планують витратити на  насадження дерев на житловому масиві Тополя.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...