App Store Google Play

Мешканцям Ігрені повернули маршрут

17.04.2009 16:59
Мешканці Самарського району Дніпропетровська мають шанс знову користуватися маршрутним таксі №24. Про це повідомили у Самарській районній раді.

Прямував маршрут від житлового масиву Ігрень до проспекту Гагаріна і задовольняв побажання мешканців вулиці Томської та селища Рибальське. Та з 23 листопада 2007 року, на жаль, його існування призупинилося.

Керівники району звернулися до управління транспорту Дніпропетровської міської ради з проханням відновити роботу цього маршруту, або, з урахуванням побажань мешканців, змінити його напрямок. Зокрема, запропонували нову схему руху: Ігрень - Рибальське, вулиця Томська - Усть - Самарський міст - вулиця Маліновського - центральний міст - вулиця Карла Лібкнехта - вулиця Артема - вулиця Чкалова - вулиця Чернишевського - проспект Гагаріна.

Як повідомила начальник управління транспорту міської ради Ірина Прилипа,розглядається питання про відновлення маршруту та закріплення його за перевізниками.

Окрім того, Самарська райрада звернулася до департаменту транспорту та зв'язку міської ради з проханням розвантажити маршрутні напрямки із житлового масиву Придніпровськ.

На сьогодні район обслуговують 25 автомобільних маршрутів, на яких згідно з тендерними зобов'язаннями повинно працювати 290 мікроавтобусів. Та реально план виходу виконується в середньому на 70-75%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...