App Store Google Play

Мешканцям Ігрені повернули маршрут

17.04.2009 16:59
Мешканці Самарського району Дніпропетровська мають шанс знову користуватися маршрутним таксі №24. Про це повідомили у Самарській районній раді.

Прямував маршрут від житлового масиву Ігрень до проспекту Гагаріна і задовольняв побажання мешканців вулиці Томської та селища Рибальське. Та з 23 листопада 2007 року, на жаль, його існування призупинилося.

Керівники району звернулися до управління транспорту Дніпропетровської міської ради з проханням відновити роботу цього маршруту, або, з урахуванням побажань мешканців, змінити його напрямок. Зокрема, запропонували нову схему руху: Ігрень - Рибальське, вулиця Томська - Усть - Самарський міст - вулиця Маліновського - центральний міст - вулиця Карла Лібкнехта - вулиця Артема - вулиця Чкалова - вулиця Чернишевського - проспект Гагаріна.

Як повідомила начальник управління транспорту міської ради Ірина Прилипа,розглядається питання про відновлення маршруту та закріплення його за перевізниками.

Окрім того, Самарська райрада звернулася до департаменту транспорту та зв'язку міської ради з проханням розвантажити маршрутні напрямки із житлового масиву Придніпровськ.

На сьогодні район обслуговують 25 автомобільних маршрутів, на яких згідно з тендерними зобов'язаннями повинно працювати 290 мікроавтобусів. Та реально план виходу виконується в середньому на 70-75%.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...