App Store Google Play

Томенко навів Дніпропетровськ як сумний приклад

14.04.2009 15:37

Микола Томенко підготував депутатський запит до Голови Рахункової палати та Генерального прокурора з проханням здійснити перевірку ефективності використання коштів Державного бюджету України, передбачених на спорудження Меморіального комплексу пам'яті жертв голодомору в Україні. Про це повідомляє прес-служба політика.

Нагадаємо, 22 листопада 2008 до 75-ї річниці Голодомору 1932-1933 років в парку Слави (м.Київ) відкрито Меморіальний комплекс пам'яті жертв голодомору в Україні «Свіча пам'яті». Фінансування будівництва вказаного Меморіального комплексу здійснювалося коштами Державного бюджету. Згідно Закону України «Про Державний бюджет України на 2008 рік», на спорудження Меморіалу було передбачено та виділено близько 133 млн. грн.

Заступник Голови ВР повідомив, що на даний момент Меморіальний комплекс, як свідчить розміщене біля нього оголошення, знову «закритий до 1 травня 2009 р. для оновлення експозиції». Проте, з фотографій, що неодноразово розміщувалися в численних засобах масової інформації, чітко видно, що, наприклад, стан тротуарного покриття після зимового періоду потребує значного ремонту.

«Якщо взяти до уваги, що з моменту урочистого відкриття комплексу пройшло всього чотири місяці, дані факти наводять на думку про можливе нецільове та неефективне використання коштів, виділених на спорудження Меморіального комплексу та допущені у зв'язку з цим зловживання», - сказав М.Томенко.

Микола Томенко також направив звернення Міністру внутрішніх справ з проханням перевірити правдивість інформації про залучення до будівництва Меморіального комплексу іноземних громадян з країн Азії, більшість з яких і нині нелегально перебувають на території України.

Томенко нагадав, що, на жаль, в Україні вже є сумний приклад Дніпропетровська, де обласна прокуратура порушила кримінальну справу проти чиновників Дніпропетровської районної держадміністрації за фактом розкрадання бюджетних коштів під час спорудження пам'ятника жертвам Голодомору та політичних репресій на 9 км Запорізького шосе у Дніпропетровську.

«За нецільове використання бюджетних коштів чиновники повинні нести відповідальність. Тим більше, коли йдеться про вшанування пам'яті жертв Голодомору», - наголосив Микола Томенко.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...