App Store Google Play

Президент відзначив аерокосмічний Дніпропетровськ

13.04.2009 09:33

12 квітня - чи не єдиний день на рік, коли укази Президента про відзнаки та нагородження чи не в кожному рядку містять в графі "місце проживання" назву нашого рідного міста. От і цього разу до Дня працівників ракетно-космічної галузі України Віктор Ющенко відзначив одразу два з половиною десятки наших земляків.

Найвищого визнання, як і слід було очікувати, заслужив генеральний конструктор та генеральний директор державного підприємства "Конструкторське бюро  "Південне" імені М.К. Янгеля" Станіслав Миколайович Конюхов - його нагороджено орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Ордени "За заслуги" вручено трьом заступникам генерального конструктора того ж підприємства: головному економісту Євгену Віталійовичу Курячому - другого ступеня, а начальнику комплексу Анатолію Васильовичу Агаркову та Леоніду Михайловичу Усатюку - третього.

Не обійшли нагороди і прекрасну стать: ордени княгині Ольги III ступеня отримали начальник групи ДП "КБ "Південне" Олена Петрівна Велика та заступник директора, начальник управління державного підприємства "Науково-виробниче об'єднання "Павлоградський хімічний завод" Антоніда Григорівна Нечай.

Медаллю "За працю і звитягу" нагороджено трьох працівників ДП "КБ "Південне": І.О. Ємельянову, В.М. Маринця та М.І. Осіннього. Тої ж відзнаки удостоєно й головного еколога НВО "ПХЗ" Т. Ф. Холоденко.

Президент також щедро роздав почесні звання. Так, заслуженим будівельником України став директор державного підприємства "Дніпровський проектний інститут" О.В. Соколов; заслуженим винахідником України - провідний інженер ДП "КБ "Південне" Б.В. Сергійчук, а заслуженим діячем науки й техніки України - учений секретар науково-технічної ради того ж бюро М.М. Слюняєв.

Найбільше 12 квітня стало в місті заслужених машинобудівників України. Це головний інженер проекту державного підприємства "Дніпровський проектний інститут" Є.В. Акімов, заступник директора ДП "Дніпрококс" Н.І. Волошина, головний конструктор і начальник конструкторського бюро КБ "Південне" О.Л. Макаров, начальник відділу того ж КБ В.О. Обухівський, начальник  Дніпропетровського представництва Національного космічного  агентства України О.М. Мороз та заступник начальника цеху ДП ВО "Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" М.Я. Штокмейстер.

Не меншою є й армія заслужених працівників промисловості України, які отримали відзнаку Президента. Серед них двоє - працівники ДП ВО "Південний машинобудівний завод": начальник бюро О.О. Добродійна та провідний фахівець Я.Л. Тахтерін. Ще двоє представляють Конструкторське бюро  "Південне" імені М.К. Янгеля": начальник відділу М.І. Зарубін та начальник сектору В.І. Мільченко. Така ж кількість заслужених працівників і на ДП НВО "Павлоградський хімічний  завод": збирач виробів В.С. Лебедєв та начальник дільниці В.П. Мулєр.

Не забув Віктор Андрійович і про те, що всі вищезгадані підприємства все ж таки мають на меті виробництво літальних апаратів, тож відзначив і директорові авіатранспортної компанії "Южмашавіа" державного  підприємства "Виробниче об'єднання  Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" М.В. Марченка - той тепер буде заслуженим працівником транспорту України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...