App Store Google Play

Президент відзначив аерокосмічний Дніпропетровськ

13.04.2009 09:33

12 квітня - чи не єдиний день на рік, коли укази Президента про відзнаки та нагородження чи не в кожному рядку містять в графі "місце проживання" назву нашого рідного міста. От і цього разу до Дня працівників ракетно-космічної галузі України Віктор Ющенко відзначив одразу два з половиною десятки наших земляків.

Найвищого визнання, як і слід було очікувати, заслужив генеральний конструктор та генеральний директор державного підприємства "Конструкторське бюро  "Південне" імені М.К. Янгеля" Станіслав Миколайович Конюхов - його нагороджено орденом Ярослава Мудрого V ступеня. Ордени "За заслуги" вручено трьом заступникам генерального конструктора того ж підприємства: головному економісту Євгену Віталійовичу Курячому - другого ступеня, а начальнику комплексу Анатолію Васильовичу Агаркову та Леоніду Михайловичу Усатюку - третього.

Не обійшли нагороди і прекрасну стать: ордени княгині Ольги III ступеня отримали начальник групи ДП "КБ "Південне" Олена Петрівна Велика та заступник директора, начальник управління державного підприємства "Науково-виробниче об'єднання "Павлоградський хімічний завод" Антоніда Григорівна Нечай.

Медаллю "За працю і звитягу" нагороджено трьох працівників ДП "КБ "Південне": І.О. Ємельянову, В.М. Маринця та М.І. Осіннього. Тої ж відзнаки удостоєно й головного еколога НВО "ПХЗ" Т. Ф. Холоденко.

Президент також щедро роздав почесні звання. Так, заслуженим будівельником України став директор державного підприємства "Дніпровський проектний інститут" О.В. Соколов; заслуженим винахідником України - провідний інженер ДП "КБ "Південне" Б.В. Сергійчук, а заслуженим діячем науки й техніки України - учений секретар науково-технічної ради того ж бюро М.М. Слюняєв.

Найбільше 12 квітня стало в місті заслужених машинобудівників України. Це головний інженер проекту державного підприємства "Дніпровський проектний інститут" Є.В. Акімов, заступник директора ДП "Дніпрококс" Н.І. Волошина, головний конструктор і начальник конструкторського бюро КБ "Південне" О.Л. Макаров, начальник відділу того ж КБ В.О. Обухівський, начальник  Дніпропетровського представництва Національного космічного  агентства України О.М. Мороз та заступник начальника цеху ДП ВО "Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" М.Я. Штокмейстер.

Не меншою є й армія заслужених працівників промисловості України, які отримали відзнаку Президента. Серед них двоє - працівники ДП ВО "Південний машинобудівний завод": начальник бюро О.О. Добродійна та провідний фахівець Я.Л. Тахтерін. Ще двоє представляють Конструкторське бюро  "Південне" імені М.К. Янгеля": начальник відділу М.І. Зарубін та начальник сектору В.І. Мільченко. Така ж кількість заслужених працівників і на ДП НВО "Павлоградський хімічний  завод": збирач виробів В.С. Лебедєв та начальник дільниці В.П. Мулєр.

Не забув Віктор Андрійович і про те, що всі вищезгадані підприємства все ж таки мають на меті виробництво літальних апаратів, тож відзначив і директорові авіатранспортної компанії "Южмашавіа" державного  підприємства "Виробниче об'єднання  Південний машинобудівний завод імені О.М. Макарова" М.В. Марченка - той тепер буде заслуженим працівником транспорту України.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...