App Store Google Play

Україна буде в НАТО, як дві неділі разом зійдуться та рак свисне

10.04.2009 10:45
«Ювілейний саміт НАТО без участі України відкладає її євроатлантичні перспективи на невизначений термін», - повідомив в інтерв'ю журналістам народний депутат України останніх кількох скликань, Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» Сергій Бичков.

За його словами, ще влітку минулого року канцлер Німеччини Ангела Меркель припускала, що Україна стане членом НАТО, а відповідні рішення щодо подальших відносин між Північно-Атлантичним альянсом та Україною прийматимуться на ювілейному саміті цієї організації.

«Але затяжна політична криза в нашій державі, жорстка внутрішня конфронтація поставили членство України в НАТО навіть у віддаленій перспективі під великий знак питання. Нинішня політична еліта взяла на себе зобов'язання втілити у життя зовнішньополітичні пріоритети України, проте не впоралась з цим завданням», - констатував політик.

На думку Сергія Бичкова, якщо вести дискусію на тему, який з векторів зовнішньої політики є найважливішим для України, то передусім необхідно виходити з українських національних інтересів, а не з політичних уподобань.

«Якщо порівняти ВВП Єдиного економічного простору та НАТО, то співвідношення складає 3 до 50 на користь НАТО. Переваги очевидні, але чомусь це досі не може збагнути певна частина українського політикуму», - підкреслив він.

Голова Дніпропетровської обласної громадської організації «Дніпряни» також наголосив на необхідності кардинального оновлення складу Верховної Ради України.

«Україна потребує серйозної реформи виборчого законодавства. Необхідно відновити мажоритарну систему виборів, відкрити партійні списки. Лише завдяки самому цьому парламент оновиться на 70-80 відсотків. Як результат, до влади прийдуть нові обличчя, які не сприймають владу заради влади, а прагнуть бачити Україну сильною і захищеною державою», - підкреслив він.
Теги: Бичков, НАТО

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...