App Store Google Play

Колега Краснова увійшов до списку найбагатших українців

09.04.2009 11:42

Тижневик «Фокус» опублікував список найзаможніших українців. До нього потрапили і десятеро «синів Дніпропетровщини».

За даними тижневика, світова криза суттєво вдарила по кишені не лише простих громадян, але також і багатіїв - деякі з них втратили понад 90% своїх капіталів орівняно із 2008 роком! Зокрема, Найбільше постраждав від кризи Ігор Гиленко (банк "Надра") - його втрати склали $583,5 млн - тобто 96%! Колега Гиленко  Сергій Лагур втратик $630,7 млн. (95%). 94% свого капіталу розгубив і Володимир Костерин з Транс банку.

Досить легко відбулися в умовах кризи Сергій Тігіпко, группа ТАС - $283,8 млн. (його втрати складають лише 31% порівняно із минулим роком, мер Києва Леонід Чернівецький - вочевидь посада допомогла звести збитки до мінімуму - $344,9 млню, або 35%, та Андрій і Сергій Клюєви, "Укрпідшипник" - втрати $278,2 млн, або 44% від результату 2008 року.

Серед дніпропетровців, які потрапили до рейтингу, троє - новачки. Це співвласник Стрілочного заводу Олег Левін та співвласники ласого для рейдерів комбінату "Придніпровський" - Віктор та Андрій Веретеннікови. Статки першого оцінюють у 37,2 млн. грн. - це 117 місце рейтингу, а "сімейний підряд" Веретеннікових володіє 26,2 мільйонами гривень і посідає почесне 140 місце.

Загалом, наш земляки-багатії "полиняли" на значну копійку: якщо у лютому 2008 року сума статків сімох найбагатших дніпропетровців складала 9,5 мільярдів доларів, то вже у березні 2009 року їх сукупні активи складають трохи більше за 8 мільярдів.

Більше за усіх з "наших" постраждав Віктор Пінчук, який хоча й утримався на другому місці в загальному рейтингу, однак за рік втратив $6 978 млн. Ігор Коломойський та Генадій Боголюбов втратили $2 466 млн. та $2168 млн. відповідно і посідають третє та четверте місця. Ще один "приватовець" - Олексій Мартинов - втратив 969 мільйонів доларів і посідає 23 місце. На 55 місці опинився співвласник групи Rainford Олександр Мартинов недорахувався 180 мільйонів. Статки співвласника "Алефу" Вадима Єрмолаєва поменшали до $73 з гаком мільйонів (76 місце) - за рік він практично збанкрутував - втратив 153,8 мільйони доларів. 115 місце посів директор НПФ "Дніпротехсервіс" Олексій Зінов'єв - прибуток 38,6 млн., втрати - 138,4 млн.

Ну а очолив рейтинг, традиційно, Ринат Ахмєтов - сколупнути його з верхівки списку не змогли навіть суттєві збитки - $ 10 937 млн. Зі своїми 3,7 мільярдами доларів статків він досі залишається найбагатшим українцем.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...