App Store Google Play

Дніпропетровські БЮТівці закликали місцеву владу вгамуватись

09.04.2009 12:23

На черговій 45 сесії Дніпропетровської міської ради, що відбулася 8 квітня, депутати від фракції БЮТ звернулися до колег-депутатів та до громадських організацій міста із закликом вгамувати пристрасті, забути про політичні амбіції та поєднати зусилля для пошуку спільного вектора подолання кризи та розробки виходу шляхів з неї. Депутати проурядової партії радять брати приклад з Прем'єр-міністра, яка запропонувала усім політичним силам забути про чвари і об'єднатися заради спільного пошуку виходу з кризи у країні.

Останнім часом, заявили бютівці, ми стали свідками того, як опозиція до влади на центральному рівні розпочала акції, що мають на меті домогтися проведення дострокових парламентських та президентських виборів. Синхронно з ними виступають також їх осередки у Дніпропетровську, які закликають мешканців міста брати участь у цьому безладі. Анжеліка Пилипенко, яка оголосила з трибуни позицію фракції, нагадала колегам, що відповідальність за ситуацію у місті та за проблеми городян несуть, в першу чергу, органи місцевого  самоврядування, а саме представники опозиційної до Уряду політичної сили і складають більшість у міській раді і підбурюють громадян до непокори, відволікаючи їх від осмислення ситуації.

"Ми визнаємо право кожної політичної та громадської організації вести свою діяльність так, як їй здається доцільним у певній ситуації, - заявили представники БЮТ, - між тим на тлі жорсткої фінансової кризи, яка своїми чорними крилами не оминула Україну, подібні заходи є недоречними. Передумови кризової ситуацій, на переконання складалися упродовж багатьох років, а пік лиха прийшовся на той час, голови в Уряді головує Юлія Тимошенко".

БЮТ запропонував забути колегам кольори прапорів, під якими вони виступають, адже дієвість антикризової програми міста не залежить ані від прапорів, ані від пустопорожніх гасел . На думку прихильників Прем'єр-міністра, сьогодні слід згуртуватися, активізувати енергію та волю суспільства і вжити заходів, які б не викликали відрази у всеукраїнської громади. А от з'ясовувати стосунки та марнувати гроші на чергові дострокові вибори - зараз не час.

"Ми - дніпропетровці, які завжди подавали гідний приклад по виходу з важких ситуацій, - нагадала Анжеліка Пилипенко, - тож закликаємо усіх до консолідації та зміцненню позицій міста та України в цілому".

Депутати, хоча й без ентузіазму, прийняли звернення до уваги. Водночас комуніст Воробйов не втримався, аби не нагадати колегам-бютівцям, що саме їх лідерка свого часу заперечувала наявність кризи в Україні, а зараз не робить жодних дієвих кроків до її подолання. Тож, за словами депутата, самих лише закликів до поєднання - мало, однопартійці Тимошенко мають вплинути на прем'єрку та на депутатів верховної Ради від БЮТ, які мають реальні важелі впливу на державному рівні, з тим, щоб вони надавали дієву допомогу місцевим органам самоврядування у подоланні кризи. Натоміть, поки що, підкреслив депутат, Кабмін не звертає уваги на проблеми на місцях, а всі надані групою розробників антикризової програми Дніпропетровська, законодавчі ініціативи були повернені з відмовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...