App Store Google Play

Дніпропетровські БЮТівці закликали місцеву владу вгамуватись

09.04.2009 12:23

На черговій 45 сесії Дніпропетровської міської ради, що відбулася 8 квітня, депутати від фракції БЮТ звернулися до колег-депутатів та до громадських організацій міста із закликом вгамувати пристрасті, забути про політичні амбіції та поєднати зусилля для пошуку спільного вектора подолання кризи та розробки виходу шляхів з неї. Депутати проурядової партії радять брати приклад з Прем'єр-міністра, яка запропонувала усім політичним силам забути про чвари і об'єднатися заради спільного пошуку виходу з кризи у країні.

Останнім часом, заявили бютівці, ми стали свідками того, як опозиція до влади на центральному рівні розпочала акції, що мають на меті домогтися проведення дострокових парламентських та президентських виборів. Синхронно з ними виступають також їх осередки у Дніпропетровську, які закликають мешканців міста брати участь у цьому безладі. Анжеліка Пилипенко, яка оголосила з трибуни позицію фракції, нагадала колегам, що відповідальність за ситуацію у місті та за проблеми городян несуть, в першу чергу, органи місцевого  самоврядування, а саме представники опозиційної до Уряду політичної сили і складають більшість у міській раді і підбурюють громадян до непокори, відволікаючи їх від осмислення ситуації.

"Ми визнаємо право кожної політичної та громадської організації вести свою діяльність так, як їй здається доцільним у певній ситуації, - заявили представники БЮТ, - між тим на тлі жорсткої фінансової кризи, яка своїми чорними крилами не оминула Україну, подібні заходи є недоречними. Передумови кризової ситуацій, на переконання складалися упродовж багатьох років, а пік лиха прийшовся на той час, голови в Уряді головує Юлія Тимошенко".

БЮТ запропонував забути колегам кольори прапорів, під якими вони виступають, адже дієвість антикризової програми міста не залежить ані від прапорів, ані від пустопорожніх гасел . На думку прихильників Прем'єр-міністра, сьогодні слід згуртуватися, активізувати енергію та волю суспільства і вжити заходів, які б не викликали відрази у всеукраїнської громади. А от з'ясовувати стосунки та марнувати гроші на чергові дострокові вибори - зараз не час.

"Ми - дніпропетровці, які завжди подавали гідний приклад по виходу з важких ситуацій, - нагадала Анжеліка Пилипенко, - тож закликаємо усіх до консолідації та зміцненню позицій міста та України в цілому".

Депутати, хоча й без ентузіазму, прийняли звернення до уваги. Водночас комуніст Воробйов не втримався, аби не нагадати колегам-бютівцям, що саме їх лідерка свого часу заперечувала наявність кризи в Україні, а зараз не робить жодних дієвих кроків до її подолання. Тож, за словами депутата, самих лише закликів до поєднання - мало, однопартійці Тимошенко мають вплинути на прем'єрку та на депутатів верховної Ради від БЮТ, які мають реальні важелі впливу на державному рівні, з тим, щоб вони надавали дієву допомогу місцевим органам самоврядування у подоланні кризи. Натоміть, поки що, підкреслив депутат, Кабмін не звертає уваги на проблеми на місцях, а всі надані групою розробників антикризової програми Дніпропетровська, законодавчі ініціативи були повернені з відмовою.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...