App Store Google Play

Депутати взялися за голову

09.04.2009 15:01
На черговій сесії Дніпропетровської міської ради, що відбулася учора, 8 квітня, депутати висловили своє обурення подіями, що відбулися за сумнозвісною усьому місту адресою: вул. Академіка Янгеля,14.

Нагадаємо, що 31 березня та 1 квітня цього року у сквер неподалік нічного клубу "Молінарі" вирубали понад півтора десятки дерев, зокрема й три блакитних ялини. Ті з дерев, на захист яких 31 березня стали мешканці сусідніх будинків, вирубали рано-вранці 1 квітня.

З'ясувалося, що 15 серпня 2008 року був підписаний акт обстеження зелених насаджень. Відповідно до нього, дерева підлягають видаленню, а на звільненому від насаджень майданчику почнеться будівництво торгово-розважального комплексу.

На сесійному засіданні депутати вирішили створити комісію, аби перевірити законність знищення дерев та виділення ділянки під будівництво нового об'єкту. Втім, навряд чи вони сумніватимуться у законності виділення ділянки, адже вони власноруч не так вже й давно - у поточному скликанні надавали цей дозвіл.

В кожному разі, - впевнений міський голова, - дерева, принаймні ялини, можна і слід було врятувати. Інше питання - чому цього не зробили.

Винними, на думку обранців, є "Зеленбуд", який погодив акт на знесення дерев та визначив суму відшкодування. Не сумніваються депутати і у тому, що значна сума пішла у чиюсь кишеню - адже досі на знесення аварійного дерева потрібно було чекати по декілька місяців та збирати по кілька десятків папірців з дозволами, аж тут "Зеленбуд" виявив непритаманну для підприємства працелюбність і спритність - виїхав на демонтаж дерев о п'ятій ранку!

Робоча група має намір дослідити всі факти, знайти винних і вжити заходів, однак багаторічні дерева вже не повернеш.

Присоромлені (або вдавано присоромлені?) депутати урочисто пообіцяли, що зроблять все, аби в подальшому таких ганебних випадків не траплялося. Зокрема, обранці згадали про існування так званого Списку зелених зон, які не підлягають забудові. Щоправда, майданчик на Янгеля до переліку не входив, та й сам цей Список, за словами "ветерана" ради Шабаліна, значно "всох". Відтак, відповідні виконавчі органи отримали відповідне депутатське доручення знайти, переглянути та розширити цей список. Оцінити сумлінність виконання цієї роботи зможемо вже незабаром. Втім, подібні депутатські "напади сумлінності" ріко мають подальший розвиток, а ще рідше справу доводять до кінця.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...
Ярема ГАЛАЙДА

Коломойський стратив

Всі так зачепились за «громадянську війну» в інтерв‘ю Коломойського і забули, що він навіть винних назвав і причини тієї війни.А винні «оголтілі радикали», причиною ж є в...