App Store Google Play

У місті новий головний міліціонер. З місцевих

08.04.2009 08:57

6 квітня, наказом міністра МВС України Юрія Луценко начальником Дніпропетровського міського керування МВС призначений полковник міліції Віктор Сабадаш.

Віктор Васильович після служби в рядах Радянської Армії з червня 1980 служив на різних посадах у МВС. Починав інспектором карного розшуку Бабушкінського району Дніпропетровська.

В 1991 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР.

З 1991 по 1997 року працював в оперативно-розшуковому відділі Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1997 по 1998- начальник Червоногвардійського районного відділу Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1998 по 1999- начальник Управління карного розшуку УМВС України в Дніпропетровській області.

З 1999 по 2004- начальник Бабушкінського районного відділу Дніпропетровського міського управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 2004 р. по 2009 р. - перший заступник начальника Керування, начальник кримінальної міліції Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.
Віктор Васильович Сабадаш нагороджений багатьма нагородами МВС й уряду України за бездоганну службу в рядах МВС.

Те, що новий начальник міської міліції має великий досвід роботи у карному розшуку й кримінальній міліції, а не у відділі кадрів чи виховної роботи, дає певні надії на те, що з вуличним свавіллям злочинності він упоратися зможе. Начальник обласної міліції генерал Анатолій Науменко саме й порекомендував Сабадашу звернути особливу увагу на підтримання міліцією громадського порядку, оскільки Дніпропетровськ практично лідирує в Україні за рівнем вуличної злочинності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...