App Store Google Play

У місті новий головний міліціонер. З місцевих

08.04.2009 08:57

6 квітня, наказом міністра МВС України Юрія Луценко начальником Дніпропетровського міського керування МВС призначений полковник міліції Віктор Сабадаш.

Віктор Васильович після служби в рядах Радянської Армії з червня 1980 служив на різних посадах у МВС. Починав інспектором карного розшуку Бабушкінського району Дніпропетровська.

В 1991 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР.

З 1991 по 1997 року працював в оперативно-розшуковому відділі Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1997 по 1998- начальник Червоногвардійського районного відділу Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1998 по 1999- начальник Управління карного розшуку УМВС України в Дніпропетровській області.

З 1999 по 2004- начальник Бабушкінського районного відділу Дніпропетровського міського управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 2004 р. по 2009 р. - перший заступник начальника Керування, начальник кримінальної міліції Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.
Віктор Васильович Сабадаш нагороджений багатьма нагородами МВС й уряду України за бездоганну службу в рядах МВС.

Те, що новий начальник міської міліції має великий досвід роботи у карному розшуку й кримінальній міліції, а не у відділі кадрів чи виховної роботи, дає певні надії на те, що з вуличним свавіллям злочинності він упоратися зможе. Начальник обласної міліції генерал Анатолій Науменко саме й порекомендував Сабадашу звернути особливу увагу на підтримання міліцією громадського порядку, оскільки Дніпропетровськ практично лідирує в Україні за рівнем вуличної злочинності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...
Події другої половини літа й початки осені наочно показали, що боротьба за Україну не припиняється і табір по той бік барикад готовий до наступу. Мова, зокрема йде про так званий "дніпровський референ...
Найелектронніше місто із суперпослугами повсажувало недолугих бабусь за компи і довірило їм документи. Найпродвинутіший пологовий на Космічці обіцяє оформити свідоцтво і дитячі виплати ще до виписки....