App Store Google Play

У місті новий головний міліціонер. З місцевих

08.04.2009 08:57

6 квітня, наказом міністра МВС України Юрія Луценко начальником Дніпропетровського міського керування МВС призначений полковник міліції Віктор Сабадаш.

Віктор Васильович після служби в рядах Радянської Армії з червня 1980 служив на різних посадах у МВС. Починав інспектором карного розшуку Бабушкінського району Дніпропетровська.

В 1991 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР.

З 1991 по 1997 року працював в оперативно-розшуковому відділі Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1997 по 1998- начальник Червоногвардійського районного відділу Дніпропетровського міського Управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 1998 по 1999- начальник Управління карного розшуку УМВС України в Дніпропетровській області.

З 1999 по 2004- начальник Бабушкінського районного відділу Дніпропетровського міського управління МВС України в Дніпропетровській області.

З 2004 р. по 2009 р. - перший заступник начальника Керування, начальник кримінальної міліції Дніпропетровського міського управління ГУМВС України в Дніпропетровській області.
Віктор Васильович Сабадаш нагороджений багатьма нагородами МВС й уряду України за бездоганну службу в рядах МВС.

Те, що новий начальник міської міліції має великий досвід роботи у карному розшуку й кримінальній міліції, а не у відділі кадрів чи виховної роботи, дає певні надії на те, що з вуличним свавіллям злочинності він упоратися зможе. Начальник обласної міліції генерал Анатолій Науменко саме й порекомендував Сабадашу звернути особливу увагу на підтримання міліцією громадського порядку, оскільки Дніпропетровськ практично лідирує в Україні за рівнем вуличної злочинності.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Важко осягнути наскільки ми втратили зв'язок зі своїм минулим. Не кажучи вже про те, скільки нам необхідно часу на відновлення своєї ж ідентичності та культури. Гортаючи сторінки "Моїх споминів п...
Ойойой! Вони образили Україну і весь народ!Вони не віддали честь Президенту(!!!)Ооо! Наші герої! Скрутили дулю клоуну!Я промовчу про честь. Бо тут окрім посміятися не виходить. Честь можна мати, або н...
Потенційна реабілітація Росії в очах євробюрократії висить над нами уже кілька років. В цьому немає нічого дивного, адже Росія має набагато більший вплив у Європі, ніж Україна. Цей вплив напрацьовував...
Марія СОЛОМОНОВА

Георгиевская лента

Георгиевская лента. Когда-то это был символ победы над фашисткой Германией. После 2014 года, когда эта лента стала символом оккупации Россией украинского Крыма и военного захвата востока Украины,...