App Store Google Play

БЮТ проти, але вибори скоріш за все будуть

08.04.2009 18:32

БЮТ виступає проти дострокових парламентських виборів, але їх імовірність на сьогодні є високою. Про це ІМК повідомив народний депутат України від БЮТ Святослав Олійник.

Він нагадав позицію БЮТ, який виступає проти проведення дострокових виборів, але водночас зазначив, що ймовірність дострокових парламентських виборів на сьогодні є високою.

За словами Святослава Олійника, питання юридичної або правової підстави для таких виборів є другорядним, оскільки першим питанням завжди є політична згода.

"Якщо політична згода буде досягнута між головними гравцями, то юридичний аспект - це питання технічного оформлення, не більше й не менше", - відзначив народний депутат.

Співрозмовник ІМК також відзначив, що сьогодні необхідно зрозуміти, кому та для чого потрібні дострокові вибори до парламенту.

"Якщо вони потрібні для того, щоб відновити політичну систему, то це один підхід, але якщо вони потрібні для того, щоб заховати під парасолькою парламентської фракції діючий Секретаріат Президента, який натворив достатньо сумнівних справ, то це зовсім інше питання, і такі вибори, очевидно, не потрібні", - резюмував С.Олійник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...