App Store Google Play

БЮТ проти, але вибори скоріш за все будуть

08.04.2009 18:32

БЮТ виступає проти дострокових парламентських виборів, але їх імовірність на сьогодні є високою. Про це ІМК повідомив народний депутат України від БЮТ Святослав Олійник.

Він нагадав позицію БЮТ, який виступає проти проведення дострокових виборів, але водночас зазначив, що ймовірність дострокових парламентських виборів на сьогодні є високою.

За словами Святослава Олійника, питання юридичної або правової підстави для таких виборів є другорядним, оскільки першим питанням завжди є політична згода.

"Якщо політична згода буде досягнута між головними гравцями, то юридичний аспект - це питання технічного оформлення, не більше й не менше", - відзначив народний депутат.

Співрозмовник ІМК також відзначив, що сьогодні необхідно зрозуміти, кому та для чого потрібні дострокові вибори до парламенту.

"Якщо вони потрібні для того, щоб відновити політичну систему, то це один підхід, але якщо вони потрібні для того, щоб заховати під парасолькою парламентської фракції діючий Секретаріат Президента, який натворив достатньо сумнівних справ, то це зовсім інше питання, і такі вибори, очевидно, не потрібні", - резюмував С.Олійник.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...