App Store Google Play

Дніпропетровців пригощатимуть вегетаріанським смаколиками

07.04.2009 09:06

У Дніпропетровську розпочався фестиваль "Дні вегетаріанської культури у Дніпропетровську". Цей міський фестиваль проводиться вже вдруге. Упродовж двох тижнів - з 6 по 18 квітня - медичний центр "Асоль" спільно з Інститутом прикладних духовних технологій ім. Дж. Фейворса знайомитимуть городян з історією та традиціями вегетаріанства, розповідатимуть про сучасний стан справ у вегетаріанстві, про його користь та популярність. Організатори мають на меті змусити дніпропетровців замислитись над історичними фактами та сучасними досягненнями вчених, що демонструють можливості вегетаріанства у збереженні здоров'я нації, поліпшенні екології, економіки та моральності.

Наразі вегетаріанський рух в країнах СНД за масштабами значно поступається західному. Передусім, це пов'язане із браком інформації про переваги безм'ясного харчування. Саме для цього і проводиться другий фестиваль вегетаріанської культури.

Торік свято запам'яталося дніпропетровцям яскравим відкриттям з фантастичним вегетаріанським фуршетом та величезним тортом, спектаклями та пізнавальними лекціями, вегетаріанськими вікендами тощо.

Цьогоріч організатори планують зробити фестиваль ще більш насиченим та різноманітним:  на відвідувачів заходу очікує безліч сюрпризів, зустрічі з знаменитими людьми-вегетаріанцями та інші цікаві моменти.

Зокрема, з 6 по 10 квітня - в навчальних закладах та на підприємствах Дніпропетровська пройде цикл лекцій на тему "Вегетаріанство - що воно може мені дати?"

10-12 квітня - на турбазі на березі Орелі відбудеться незабутній вегетаріанський вікенд з майстер-класами з приготування вегетаріанських смаколиків, зайняттями хатха-йогою, лекціями на тему здорового способу життя, "музичним багаттям" та, звичайно, відвідачі зможуть насолодитися чистим повітря та кришталевою джерельною водою. Виїзд н турбазу - 10 квітня о 17.30, повернення - 12 квітня о 16.30.

З 13 по 17 квітня - п'ять вечорів у вегетаріанській вітальні. Щодня з 18 години дніпропетровці знайомитимуться з процесом приготування та куштуватимуть страви вегетаріанської кухні, секретами куховаріння з відвідувачами ділитимуться майстерні кухарі. Вітальня працюватиме за адресою проспект Пушкіна, 61-б. Початок - о 18.00.

Фінішуватиме фестиваль 18 квітня благодійним вегетаріанським святом - програмою передбачені конкурси, спілкування, концертні номери та, звичайно, вегетаріанське частування. Початок дійства о 16.00 за адресою проспект К.Маркса,93.

Фестиваль вегетаріанства є некомерційним, благодійним заходом. Усі зібрані кошти підуть на популяризацію знань про цей спосіб житя.  

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...