App Store Google Play

Щоб не пив, не палив, пасажиру не хамив

03.04.2009 17:01

Таксист, який порушив правила або по-хамськи поставився до пасажира,  ризикує втратити роботу назавжди. Саме з такою ідеєю нещодавно виступила головна автотранспортна інспекція Дніпропетровської області. Впровадження таких заходів змусить служби таксі надавати своїм клієнтам по-справжньому якісні послуги.

Вдатися до такого методу транспортників змусили дві аварії за участю водіїв таксі, що трапились з початку року. В результаті цих ДТП загинула одна людина, чимало зазнали травм.

Зазвичай звільнений з однієї служби за пияцтво або хамство водій влаштовується в іншу. Обирати є з чого - у місті працюють 27 служб таксі, яким постійно потрібні водії.

Втім, то було раніше, незабаром ситуація зміниться докорінно. 

Вже сьогодні у Дніпропетровську працює спеціальна рада по роботі таксі. Окрім працівників Головатотрансу, до її складу входять співробітники ДАІ та керівники служб таксі.

Останні зараз збирають інформацію про своїх підопічних, за якими водяться "грішки". Вже на найближчій зустрічі Ради ці дані будуть занесені до  загальної бази. Саме вона стане фактично "чорним списком".

Опинитися у «чорному списку» несумлінний водій ризикує якщо, наприклад, сяде за кермо нетверезим або якщо за його авто значиться ДТП із потерпілими. Неприпустимим є також систематичне порушення правил дорожнього руху, хамське поводження та завищення вартості проїзду. Керівник прес-служби обласного відділення Голоавтовінспекції зауважує, що якщо водій був помічений у вживанні наркотиків, або спійманий у нетверезому стану за кермом - про роботу в таксі йому доведеться забути назавжди. Водночас, ті водії, які свого часу погарячкували та з неповагою поставилися до пасажира, нагримали на нього, або полаялись - матимуть шанс реабілітуватися. Проте, в останньому випадку на "гарячу голову" чекає випробувальний термін.

Самі ж таксисти наразі досить скептично ставляться до ідеї зі списками - не вірять у те, що це реально змінить ситуацію на дорогах на краще.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...
Реакція на 30% Зеленського мене лякає набагато більше, ніж самі 30%. Люди раптово відкрили для себе, що світ набагато ширший за Фейсбук чи Ютуб. Всі раптово забули в якій країні ми живемо і яке минуле...
Спостерігаючи за тим ідіотизмом, який відбувається серед виборців у Фейсбуці, дійшла до висновку, що українцям взагалі не потрібен президент. Їм потрібен лише дуже хороший психіатр. І тому напрошуєтьс...