App Store Google Play

Донька Кучми привезла у Дніпропетровськ Mercedes Vito

02.04.2009 09:56

Дніпропетровський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом отримав від Фонду Олени Франчук «АНТИСНІД» мобільну клініку у рамках благодійної програми «Створення, оснащення та підтримки роботи мобільних клінік, спрямованої на лікування, профілактику та моніторинг стану здоров'я ВІЛ-інфікованих та хворих на СНІД дітей в регіонах України».

Сучасний мікроавтобус Mercedes Vito обладнаний всім необхідним для діагностики народжених від матерів з ВІЛ-інфекцією дітей. Завдяки мобільності лікарів сотні ВІЛ-позитивних малюків в найвіддаленіших куточках області отримають кваліфіковану допомогу педіатрів та лікарів-інфекціоністів і не муситимуть долати сотні кілометрів аби потрапити на прийом до лікаря в обласному центрі.

Вартість однієї мобільної клініки більше 100 тисяч доларів. В цій мобільній клініці є УЗД, електрокардіограф, прилад, який виявляє антитіла до ВІЛ, центрифуга та ваги для немовлят.

Презентували мобільну клініку Посли Фонду дует «Алібі» - Ганна та Аліна Завальські. Дівчата поставилися до своєї місії серйозно і зізналися, що планують надалі підтримувати стосунки з Дніпропетровським обласним центром профілактики та боротьби зі СНІДом. Щойно з'являться перші результати роботи лікарів на Дніпропетровщині за допомогою цієї мобільної клініки - співачки пообіцяли озвучити їх на всю Україну. На їх думку, це мусить підштовхнути населення до більш уважного ставлення до проблеми боротьби зі СНІДом.

Фонд «АНТИСНІД» передав мобільні клініки також до Києва і Київської області, Донецької, Миколаївської та Одеської  областей та до Криму. В цих регіонах рівень захворюваності на СНІД - найбільший.

Торік у Дніпропетровській області зареєстровано понад 3 тисячі нових випадків ВІЛ-інфекції. Показники захворюваності в нашій області перевищують показники по Україні більше, ніж удвічі!

На 1 січня 2009 року в області кількість ВІЛ-інфікованих осіб, які перебувають під диспансерним наглядом в області становить понад 15 тис. осіб. З них 1296 - діти, причому 1280 малюків народжені ВІЛ-інфікованими матерями. У будинках дитини Дніпропетровська та Кривого Рогу перебуває 50 ВІЛ-інфікованих дітей, двадцятьом з них встановлено діагноз ВІЛ, антиретровірусну терапію отримують 17 дітей.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Спрощена видача російських паспортів для жителів ТОТ (тимчасові окуповані території) - крок передбачуваний. Аналогічні кроки Кремль здійснював на рубежі 90-их/2000-их для Абхазії та Осетії.Що це дає К...
Марія СОЛОМОНОВА

Нехай нас єднає наша мова

22 квітня настало. Світ не зрушився з місця. А Україна – тим паче)Тож, життя продовжується, і нам, звісно ж, своє робити – суто українське, національне, гідне нашої нації та наших Героїв.Н...
Максим Мірошниченко

Моя президентська програма

Україна first!1) Реінтеграція підконтрольної частини Донбасу2) Міністерство окупованих територій займається питаннями моніторингу за дотриманням санкцій, підготовкою теоретичних засад майбутньої кримс...
Тема не нова, але я не перестаю дивуватися на кожному кроці, як все запущено з автоматизацією процесів в Україні. Як можна мати такий ресурс, такі світлі голови, які працюють на міжнародні компанії, і...