App Store Google Play

МВС підтверджує масові переміщення дніпропетровських міліціонерів

31.03.2009 17:02
Міністерство внутрішніх справ підтверджує масові ротації керівного складу міліції Дніпропетровської області. Про це свідчить відповідь Міністра на депутатське звернення Святослава Олійника і Юрія Трегубова, повідомляє прес-служба депутата.

Міністра не бентежить факт «добровільного» звільнення або переїзду в Миколаївську область ключових професіоналів Дніпропетровської обласної міліції. У своєму листі, що пояснює дії Науменко, він стверджує, що при розгляді кожної кандидатури враховується отриманий досвід роботи і конкретний внесок в боротьбу зі злочинністю, а також особисті і професійні навички.

Святослав Олійник так прокоментував відповідь міністра: «Мене неприємно здивував той факт, що міністр внутрішніх справ спокійно констатує масові кадрові чистки в УВС, масовий переїзд міліціонерів між областями, а також масовий вихід на пенсію. Подібна ситуація яскраво характеризується відомим прислів'ям: «Не рий яму іншому, сам в неї потрапиш» - заявив депутат. Він упевнений, що такі різкі кадрові зміни завжди негативно відбиваються на роботі міліції, дестабілізують ситуацію в регіоні і безумовно негативно впливають на забезпечення безпеки громадян.

«Свого часу внаслідок масових кадрових чисток я ініціював звіт Цушка у Верховній Раді, - сказав Олійник. - Упевнений, що незалежно від партійної приналежності, Міністр повинен відповідати за подібні руйнівні дії всередині відомства. Якщо заохочувана міністром дестабілізація роботи міліції є наслідком його нездатності керувати відомством, то тоді необхідно заслуховувати міністра внутрішніх справ на пленарному засіданні парламенту і за результатами вирішити про доцільність займання ним своєї посади».

«Якщо руйнівна кадрова політика має місце тільки в Дніпропетровській області, то Міністерству необхідно терміново позбавитися від керівника УВС. Якщо це стиль роботи міністерства, який має місце і в інших регіонах, то від такого міністра повинен позбавитися парламент» - упевнений депутат.

Олійник також повідомив, що подібне нехлюйське ставлення з боку коаліційного міністра до думки народних депутатів, що відповідають за юридичну діяльність в парламенті, вже привело до повного згортання юридичної підтримки Юрія Луценка в його численних проблемах.

Як раніше повідомлялося, 16 березня народні депутати Святослав Олійник і Юрій Трегубов звернулися до міністра внутрішніх справ з вимогою негайного звільнення начальника УМВС в Дніпропетровській області Анатолія Науменка у зв'язку з масовими кадровими чистками в обласній міліції. Депутати також заявляли, що готові заслухати звіт міністра у Верховній Раді з цього питання.

Нагадаємо також, що в 2007 році парламент кілька разів викликав для звіту міністра МВС Василя Цушка з аналогічних питань.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...