App Store Google Play

Запахло весною! Прокинулись комунальники

26.03.2009 17:50
Більшість мешканців міста вже помітили, що на вулицях та проспектах з'явилсия люди у яскравих жилетах, які учора під дощем підмітали сміття на узбіччях доріг, а також на бульварах та у скверах. Це прокинулися з приходом весни комунальні служби міста, які поспішають привести вкрай занедбане за довгу зиму  місто у належний санітарний стан.

Працюють і вдень і вночі. Вдень - прибирають сквери та узбіччя, а вночі - проїжджу частину вулиць Титова, Макарова, Криворізької, Київської, пр. Правди,  Набережної Перемоги, Запорізького шосе та інших. До цієї роботи залучено до 30 самоскидів, тракторів та навантажувачів та 200 робочих-прибиральників.

Вже  очищено проїжджу частину та узбіччя доріг на проспекті  Карла Маркса, вулицях Набережна Леніна, Леніна, Сєрова, Харківська, Юліуша Словацького, Запорізьке шосе. На сьогодні роботи ведуться на вулицях Набережна Заводська, Набережна Перемоги, Артема, Донецькому шосе, проспектах Кірова, Пушкіна, Газети Правди, Богдана Хмельницького, підходи до Усть-Самарського моста та в інших куточках міста.

Ще 60 працівників  „Міськзеленбуду" прибирають сміття  та вигрібають листя в зелених зонах, а 20 - опікуються чистотою шістьох дніпропетровських мостів, п'ятьох шляхопроводів та чотирьох підземних переходів.

Вже прибрані зелені зони на Набережній Леніна, проспектах Пушкіна та Гагаріна, вулиці Космічній, сквері Леніна, ведуться роботи на Центральному та Амурському мостах, шляхопроводах Мільмана та Київському.

До кінця березня комунальники обіцяють подолати ще з півсотні сміттєзвалищ, котрі, між тим, буквально наступного дня з'являються як не на тому, так на іншому місці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Тимур Желдак

Хроніки карантину

те, про що ніхто не говорить1) ця фігня надовго. Біл Гейтс говорить про 10 тижнів. Це у них в цивілізованих країнах МОЖЛИВО говорити про 10 тижнів. у нас це триватиме мінімум до вересня, а у вересні п...
Пандемія коронавірусу COVID-19 змусила задуматися ідеологам глобалізму. Неочікувано для них світ почав закриватися вже не просто на рівні країн, а в деяких випадках і на рівні великих міст. Територіал...
Ярема ГАЛАЙДА

Про армію Конвенту

Тож, про армію Конвенту, про яку я все торочу, бо люди вже цікавляться.Як на мене Армія Конвенту - це те, що ми з вами, панове, не змогли реалізувати і те, що олігархічна контрреволюція, очолювана поп...
В реальній Україні:> "В Україні – більше мільйона онкохворих пацієнтів і щороку реєструється понад 130 тис. нових випадків"> "Ежегодно в стране от туберкулеза умирают 4 тысячи пациентов, т...