App Store Google Play

Запахло весною! Прокинулись комунальники

26.03.2009 17:50
Більшість мешканців міста вже помітили, що на вулицях та проспектах з'явилсия люди у яскравих жилетах, які учора під дощем підмітали сміття на узбіччях доріг, а також на бульварах та у скверах. Це прокинулися з приходом весни комунальні служби міста, які поспішають привести вкрай занедбане за довгу зиму  місто у належний санітарний стан.

Працюють і вдень і вночі. Вдень - прибирають сквери та узбіччя, а вночі - проїжджу частину вулиць Титова, Макарова, Криворізької, Київської, пр. Правди,  Набережної Перемоги, Запорізького шосе та інших. До цієї роботи залучено до 30 самоскидів, тракторів та навантажувачів та 200 робочих-прибиральників.

Вже  очищено проїжджу частину та узбіччя доріг на проспекті  Карла Маркса, вулицях Набережна Леніна, Леніна, Сєрова, Харківська, Юліуша Словацького, Запорізьке шосе. На сьогодні роботи ведуться на вулицях Набережна Заводська, Набережна Перемоги, Артема, Донецькому шосе, проспектах Кірова, Пушкіна, Газети Правди, Богдана Хмельницького, підходи до Усть-Самарського моста та в інших куточках міста.

Ще 60 працівників  „Міськзеленбуду" прибирають сміття  та вигрібають листя в зелених зонах, а 20 - опікуються чистотою шістьох дніпропетровських мостів, п'ятьох шляхопроводів та чотирьох підземних переходів.

Вже прибрані зелені зони на Набережній Леніна, проспектах Пушкіна та Гагаріна, вулиці Космічній, сквері Леніна, ведуться роботи на Центральному та Амурському мостах, шляхопроводах Мільмана та Київському.

До кінця березня комунальники обіцяють подолати ще з півсотні сміттєзвалищ, котрі, між тим, буквально наступного дня з'являються як не на тому, так на іншому місці.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...