App Store Google Play

За банкрутів заплатить "ПриватБанк"

26.03.2009 08:45

Фонд гарантування вкладів визначив 8 банків - агентів із виплати в 2009 році гарантованих відшкодувань вкладникам банків, що ліквідовуються. Як повідомили у прес-службі фонду, відповідне рішення адміністративна рада Фонду гарантування вкладів ухвалила 20 березня 2009 року.

Згідно з наданою інформацією, в 2009 році банками - агентами будуть: "Сведбанк", "Правекс-Банк", "ПриватБанк", «Райффайзен Банк Аваль», "Укрсоцбанк", банк «Хрещатик», «Брокбізнесбанк» і "Ерстебанк".

Як повідомлялося, на сьогоднішній день фонд проводить виплати гарантованих сум вкладникам трьох ліквідовуваних банків: "Гарант", "Інтерконтинентбанку", "Київського універсального банку".

У 2008 році функції банків - агентів Фонду гарантування вкладів виконували „Правекс-Банк", "ПриватБанк" „Укрпромбанк", "Промінвестбанк" і "Сведбанк".

Нагадаємо, що фонд гарантування вкладів фізичних осіб створено в лютому 1999 року і є державною спеціалізованою установою, яка виконує функції державного управління у сфері гарантування вкладів фізичних осіб.

На сьогодні до Реєстру фонду включено 178 учасників і 6 тимчасових учасників. З листопада 2008 року розмір гарантованої суми вкладів встановлено на рівні 150 тис. гривень.

УНІАН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...