App Store Google Play

За Дніпроводоканалом пильнуватиме державна охорона

25.03.2009 14:46

"Дніпроводоканал" ніхто не захоплював, не збирався захоплювати і не захопить, - пообіцяв Іван Куліченко на позачерговій 44 сесії Дніпропетровської міської ради.

Ті чутки, які зараз поширюються містом, так само як і паніка поміж працівників підприємства, не мають під собою жодного підґрунтя.

Втім, після консультацій керівництва КП з губернатором та адміністрацією Облводоканалу дніпропетровські чиновники зрозуміли, що і Міськводоканал, і Облводоканал, так само як і Аульський водогін та решта водоканалів в інших областях України, знаходяться у надзвичайно скрутному фінансовому становищі, а відтак потребують особливої уваги і щоденної роботи.

Оскільки основними кредиторами Дніпроводоканалу є Дніпрообленерго, Аульський водогін та податкові органи, місто має домовленість по реструктуризації заборгованості. Щодо покупної води, то існує навіть рішення суду та мирова угода.

Та й кредитор, який за рішенням суду отримав право на банкротство, за словами мера та керівника Комунального підприємства, вже отримав необхідну суму (близько 200 тисяч гривень), крім того. Ця організація вже вилучена з реєстру зареєстрованих у Дніпропетровську організацій.

А для надійності депутати своїм рішенням визнали МКП "Дніпроводкоанал" таким, до якого не застосовуються положення Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом", а на додачу до цього охоронятиме підприємство тепер державна охоронна структура, яка є підпорядкованою Міністерству внутрішніх справ.

Міський водоканал знаходиться в процедурі банкрутства упродовж останніх 2,5 років. Чому ж саме зараз депутати вирішили скористатися своїм законним правом не дозволити провести процедуру банкрутства підприємства - невідомо. Як невідомо і хто саме стоїть за цим прагненням - і міський голова і керівник МКП відмовились називати ласу до комунальної власності структуру.

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...