App Store Google Play

Дай боже нашому Тішкіну вовка з'їсти

25.03.2009 16:46
Коаліція більшості "Рідний Дніпропетровськ" у міській раді надіслала відкрите звернення до Президента України Віктора Ющенка, Прем'єр-Міністра Юлії Тимошенко та голови Верховної Ради України Володимира Литвина.

Зачитав звернення регіонал Олексій Тішкін. У своєму листі депутати висловлюють занепокоєння кризовою ситуацією у Дніпропетровську та у країні в цілому, а також обурюються діями вищих посадових осіб держави.

"На горіхи" від пана Тішкіна дісталося усім: і Уряду, який "єдиний у світі не спромігся розробити бодай мінімально дієву програму виходу з кризи", і Ющенку, який лише тим і зайнятий, що "розбирає ганебні факти нашої історії, вшановує зрадників та відступників, вносить розкол у наше суспільство та псує стосунки з нашим партнером - Російською Федерацією".

І все це у той час, як "у Дніпропетровську, який найбільше за інші регіони постраждав від кризи, падає реальна зарплата, зменшуються обсяги торгівлі та виробництва, фактично до нуля впали обсяги будівництва, а через відсутність обсягів виробництва у промисловості катастрофічно зменшуються прибутки населення...".

Виходом з цієї ситуації коаліціянти вважають звільнення з займаних посад перших осіб держави - Ющенка та Тимошенко. Причому зробити це мають самі Тимошенко та Ющенко, принаймні вимога висловити недовіру Уряду та Президенту вказана у переліку інших, не менш скромних та обов'язкових до виконання вимог:

  1. Негайно ухвалити програму антикризових дій;
  2. Внести зміни до державного бюджету та гарантувати виконання першочергових соціальних програм;
  3. Висловити недовіру Президентові та Прем'єру за бездіяльність;
  4. А у випадку невжиття заходів для стабілізації ситуації в країні вимагаємо від влади проведення дострокових виборів.

У разі невиконання цих пунктів регіонали обіцяють вивести людей на вулиці та проводити акції громадської непокори з метою усунення діючої влади.

От тільки навіть якщо Ющенко та Тимошенко звільнять один одного, регіонали однаково проведуть свої акції, адже запрошення на них вже розвішані по всьому місту - від стовпів та під'їздів і до біл-бордів. Вочевидь, "опозиція" в особі Тішкіна та його боса Януковича мають власну дієву програму виходу з кризи. Бажано одразу зі світової. Як кажуть, дай, Боже, нашому теляті вовка з'їсти!

Примітно, що депутати навіть не стали голосувати за це марне колихання пвоітря з папірця. Міський голова тактично не запропонував обранцям натиснути на кнопки диво-систем для голосування. Отож, поговорили - та й годі.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...