App Store Google Play

Коломойський возитиме українців до Таїланду

24.03.2009 13:23

Авіакомпанія "Дніправіа" отримала у своє розпорядження найбільший в Україні пасажирський літак Boeing-767-300. цей лайнер здійснюватиме чартерні рейси до Таїланду. Сьогодні у цьому напрямку працює "АероСвіт".

Група "Приват" Ігоря Коломойського, яка є основним кредитором компанії "Дніправіа" і фактично контролює перевізника, доставила до України  авіалайнер Boeing-767-300. Комерційний директор "Дніправіа" Сергій Посилаєв цю інформацію підтвердив, проте відмовився від будь-яких коментарів з цього приводу.

Втім, за інформацією, що з'явилася учора, одним з найбільш ймовірних напрямів, у якому працюватиме човен, є Таїланд. Таку заяву зробив директор туристичної компанії Tez Tour в Україні Йосип Андрик.

Сьогодні ця компанія працює з "Аеросвітом", але учора тур оператор оголосив про припинення з літнього сезону співробітництва з "АероСвітом" на користь "Дніправіа".

Розірвання угоди Андрик пояснює тим, що цьогоріч "АероСвіт" скоротв парк літаків і виділив на чартери усього лише один літак. Для туроператора цього недостатньо, адже лише з Києва їм необхідно щонайменше три літаки. Саме тому вони знайшли нового партнера - "Дніправіа".

При цьому Андрик також додав, що для тур оператора "АероСвіт" був безперспективним партнером у першу чергу через те, що компанія не давала оператору можливості розвивати такий  напрямок, як Таїланд. "Компанія завжди завищувала тарифи і була орієнтована переважно на транзитного пасажира", - уточнює глава Tez Tour в Україні. А нещодавно орендований "Дніправіа" Boeing-767-300, ймовірніше за все, використовуватиметься в чартерних рейсах туроператора з України до Таїланду.

Крім того, новий партнер обслуговуватиме туристичну компанію також на рейсах з Дніпропетровська та Одеси, водночас партнерами по перельотах зі Львова та Харкова, як і раніше,  залишиться "Роза вітрів", а з Донецька - "Донбас-авіа".

Експерти не виключають, що "Дніправіа" здійснюватиме рейси до Північної Америки, адже цей напрямок є надзвичайно перспективним. "АероСвіт" сьогодні доволі вдало здійснює такі перельоти, а рейси на Нью-Йорк перевантажені навіть за існуючих умов.

Нагадаємо, що про плани взяти в лізинг Boeing-767-300 "Дніправіа" повідомляла ще у вересні минулого року. На той ачс літак знаходився в експлуатації у бразильської компанії Oceanair, а доставити човен в Україну планували вже у жовтні 2008, втім не так склалося, як гадалося. Вочевидь, затримка транспортування авіалайнеру сталася через тривалі перемовини із потенційним тур оператором, яки мав забезпечувати завантаження літака.

Умови, на яких Boeing був взятий у лізинг, не розголошуються, однак експерти стверджують, що за його оренду "Дніправіа" сплачуватиме до чверті мільйона доларів щомісяця. Орендований  літак був виготовлений у 1991 році і може приймати на борт від 270 до 350 пасажирів. Подібний лайнер у своєму розпорядженні сьогодні має лише "АероСвт".

Ірина ЖЕЛДАК за матеріалами "Дело"

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


В середині минулого тижня деякі справи та одне свято закинули мене у Дніпро. Тому вперше за останні 16 років я подивився на це місто поглядом киянина. Хоча киянин з мене відносний - тільки вийшов на П...
Нам вдовблювали 200 років, що Днєпрапєтровск - це російське місто, його збудували російські царі та зросійщені генсеки «і ваапщє - тут всєгда гаварілі па рускі».Але ми з вами у 2014-2015 р...
Андрій ДЕНИСЕНКО

Дніпру 1200 років

Дніпру 1200 років!Такі гасла цілком могли би прикрасити вулиці нашого міста в ці святкові дні.Міста, давнішого за Москву та імперію, з її катеринами, переписуванням історії та байками про початки житт...
Дмитро Томчук

Про COVID-19 зсередини

Это мой очередной ежедневный лонгрид, но! На этот раз я очень прошу дочитать все до конца! Особенно людей который я люблю и уважаю и я знаю, что многим не хватает сил дочитать все до конца и они прост...