App Store Google Play

"Дніпроводоканал" хочуть оголосити банкрутом?

23.03.2009 17:10

25 березня о 10.00 в приміщенні Дніпропетровської міської ради - на  проспекті Карла Маркса, 75, відбудеться  сорок четверта позачергова сесія міської ради. Відповідне розпорядження  підписав міський голова Іван Куліченко.

На розгляд депутатів буде винесена одна єдина пропозиція: визнати МКВП „Дніпроводоканал" таким, до якого не застосовуються положення Закону України „Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом".

Ні для кого не є секретом, що за час свого існування "Дніпроводоканал" накопичив кількамільйонні борги, зокрема, за спожиту електроенергію - згадаймо, як тиждень тому половина Дніпропетровська на кілька годин залишилася без води через з'ясування стосунків "водників" та "енергетиків".

МКВП „Дніпроводоканал" заборгував Аульському водоводу 5 млн грн, ще 6 млн. підприємство винне „Дніпрообленерго", при цьому до кінця місяця водоканал обіцяв розплатитися принаймні з половиною боргів.

За наявною інформацією, не виключено, що у такій патовій ситуації керівництво підприємства (звичайно, не без підтримки "згори") вирішило вдатися до не надто нового, проте ефективного способу - оголосити підприємство банкрутом, ліквідувати його, а згодом розпочати усе "з чистого аркушу" - створити на базі ліквідованого МКВП нове підприємство з чистими рахунками.

Схоже, що така терміновість скликання сесії пов'язана в першу чергу з тим, що депутатська більшість у міській раді не надто задоволена таким варіантом розвитку подій, тож до середи керівники фракцій разом із кураторами-нардепами пропрацюють варіант "порятунку" міського комунального підприємства" у той або інший спосіб.

 

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...
Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...