App Store Google Play

"Орлятко" знову збере друзів

18.03.2009 15:58

19 березня 2009 року о 18.00 у Дніпропетровську  в приміщенні Академічного театру опери та балету відбудеться урочисте відкриття XIII Міжнародного фестивалю хореографічного мистецтва «Орлятко збирає друзів».

Цього року „ Орлятко" збере понад 800 дітлахів з десяти творчих колективів за підтримки аудиторії в понад 3,2 тисячі глядачів. Про це повідомляє прес-служба міської ради з посиланням на управління культури та мистецтва.

Самому «Орляткові» вже понад тридцять років. За цей час ансамбль ставав лауреатом багатьох міжнародних фольклорних оглядів, отримав Гран-прі на 8-у Міжнародному фестивалі мистецтв «Слов'янський базар».

Той, хто завітає на урочисте відкриття у театр опери і балету, зможе переконатися, що таке свято необхідне для зміцнення дружби поміж дітьми різних країн - самі юні учасники стверджують, що приїздять до Дніпропетровська не за призами, а для того, щоб знайти справжніх друзів. 

Гостем цьогорічного фестивалю буде зразковий ансамбль танцю «Щасливе дитинство» з міста Казань (Татарстан). Ці діти запрошені та візьмуть участь у зустрічі з хореографічними відділеннями дніпропетровських шкіл мистецтв ім. Б. Гмирі та О. Гончара, що відбудеться 20 березня о 16.30.

Фестиваль проводиться вже 12 років поспіль. За цей час у Дніпропетровську виступали дитячі хореографічні колективи з 52 країн світу, а кількість учасників склала понад 12 тисяч дітей. Ця подія - подарунок не лише дніпропетровцям. Окрім Академічного театру опери та балету та КСК «Шинник», концерти пройдуть у місті Дніпродзержинську.

Серед друзів та меценатів фестивалю - Придніпровська залізниця, Дніпропетровська облдержадміністрація, міське управління культури та мистецтв та незмінний генеральний спонсор НВГ «Дніпротехсервіс».

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Часом мені здається, що в нас все нормально. Працюють крамниці, кінотеатри крутять фільми від Marvel, по телебаченню показують комедійні шоу і все це видається таким буденним, таким спокійним, наче ні...
Не вміє з народом влада наша говорити. От як розучилась це за царя, так і не навчилась. Того, що дуже вумні, а потім дивуються; як же ж так сталося, що то революція яка, то на виборах прокотять... А в...
Максим Мірошниченко

Чому історія нічому не вчить

В ранній юності мене дуже дивували тонни книг і документальних фільмів про Распутіна. Тепер, коли я бачу шествіє якутського шамана по Сибіру, все стає на свої місця. Ти просто звичайний, наївний і чис...
Юрій Фоменко

Щеплення кавунам

Вересень 76-го. Пійманий на колгоспному баштані старшокласник, домовився з моїм товаришем, що той помститься сторожеві. Помста була організована без затримки!На ранок ми з ветеринарними шприцами зроби...