App Store Google Play

Кабмін скасував додаткову 13% надбавку на імпорт

18.03.2009 16:23

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою відмінив дію 13% надбавки до мита на імпорт товарів, крім автомобілів і холодильників. Відповідно до закону, яким така надбавка була введена, уряд має право ухвалювати рішення про її відміну на деякі товари. Постанова набуде чинності через 10 днів після публікації.

Крім того, Кабмін схвалив законопроект, яким, у разі його ухвалення парламентом, дію 13% надбавки до ввізного мита буде скасовано повністю.

Нагадаємо, що з 6 березня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв`язку зі світовою фінансовою кризою», яким була введена тимчасова (на 6 місяців) 13% надбавка до діючих митних ставок ввізного мита.

Минулого тижня Японія оголосила про намір вжити заходів у відповідь, якщо дія тимчасової надбавки у розмірі 13% до діючих ставок ввізного мита на імпортні товари не буде відмінена на японські автомобілі, що імпортуються до України.

Про негативні наслідки дії Закону про введення даної надбавки попереджали також і національні товаровиробники та представники малого та середнього бізнесу. Зокрема, заступник голови Ради асоціації національних товаровиробників України, голова Комісії податкової та митної політики Володимир Панченко заявляв, що додаткове мито лише сприятиме зростанню цін та інфляції.

17 березня прем`єр-міністр України Юлії Тимошенко заявила, що виступає за відміну цієї надбавки, оскільки її введення суперечить нормам СОТ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Ярема ГАЛАЙДА

Правосеки, з ювілеєм!

Ну що, правосеки!  Зі святом вас)))Цього дня у 2014 був заснований Добровольчий Український Корпус Правого Сектора, якщо хтось щось забув. Майже рік відносив цей шеврон і я. На початку «пол...
Костянтин Когтянц

Замах на серце країни

До загрози Разумкова перенести столицю України в Умань слід поставитися більш ніж серйозно. Тим більше, що цій ідеї біля 20 років.Коли Кучма вперше зіткнувся з масовими протестами, він озвучив «...
Слідом за численними віртуальними партіями та мажоритарниками-блогерами у рекламі Фейсбуку раптово (ні) з’явилася якась дивна «Партія ̶Ш̶а̶р̶і̶к̶о̶в̶а̶Шарія». Спочатку я не повірив,...
Отже, як на мене, досить вже у розпачі заламувати руки і шукати винних у тому, що ПАРЄ так очікувано проголосувала за повернення Московії до участі в засіданнях.Поразка нашої дипломатії цілком законом...