App Store Google Play

Кабмін скасував додаткову 13% надбавку на імпорт

18.03.2009 16:23

Кабінет Міністрів України прийняв постанову, якою відмінив дію 13% надбавки до мита на імпорт товарів, крім автомобілів і холодильників. Відповідно до закону, яким така надбавка була введена, уряд має право ухвалювати рішення про її відміну на деякі товари. Постанова набуде чинності через 10 днів після публікації.

Крім того, Кабмін схвалив законопроект, яким, у разі його ухвалення парламентом, дію 13% надбавки до ввізного мита буде скасовано повністю.

Нагадаємо, що з 6 березня набув чинності Закон «Про внесення змін до деяких законів України з метою поліпшення стану платіжного балансу України у зв`язку зі світовою фінансовою кризою», яким була введена тимчасова (на 6 місяців) 13% надбавка до діючих митних ставок ввізного мита.

Минулого тижня Японія оголосила про намір вжити заходів у відповідь, якщо дія тимчасової надбавки у розмірі 13% до діючих ставок ввізного мита на імпортні товари не буде відмінена на японські автомобілі, що імпортуються до України.

Про негативні наслідки дії Закону про введення даної надбавки попереджали також і національні товаровиробники та представники малого та середнього бізнесу. Зокрема, заступник голови Ради асоціації національних товаровиробників України, голова Комісії податкової та митної політики Володимир Панченко заявляв, що додаткове мито лише сприятиме зростанню цін та інфляції.

17 березня прем`єр-міністр України Юлії Тимошенко заявила, що виступає за відміну цієї надбавки, оскільки її введення суперечить нормам СОТ. 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Андрій ДЕНИСЕНКО

Розрита могила

У Новоолександрівці під Дніпром - нова ілюстрація до відомого Шевченкового віршу. Під виглядом і прикриттям археологічного дослідження по варварськи знищено 5-тисячолітній курган. Усі розкоп...
Всі ми у ці дні про щось мовчимо. Кожен про своє, але і усі про одне, спільне. Але треба не лише мовчати. Треба і нагадувати, згадувати, поширювати, тільки б усі довкола ніколи не забули. 21...
Особливості українізації в одному невеликому місті і його околицях. То є не філологія. То є психологія.) Група в соціальній мережі невеликого міста центральної України. Учасники місцеві російсько...
В 1816 році в Європі стався рік без літа. В червні-серпні в Нью-Йорку, Лондоні, Парижі, Берліні були морози, сніги, бурі та затяжні дощі. Кліматичну аномалію викликало виверження вулкану Тамбора в Інд...