App Store Google Play

Бюджет поповнюватимуть штрафами?

18.03.2009 13:54
Міський бюджет Дніпропетровська поповниться на 2,5 тис. грн за рахунок стягнення штрафів, що були накладені комісією при виконавчому комітеті Дніпропетровської міської ради на підставі розглянутих адміністративних справ 11 березня поточного року. Про це повідомляє прес-служба Дніпропетровської міської ради.

Зокрема, у період з 26 лютого по 11 березня було складено 29 протоколів про адміністративні правопорушення, у тому числі за самовільні земляні роботи, невідновлення благоустрою, розклеювання інформаційної продукції на елементах вуличного обладнання, незадовільний санітарний стан прилеглої території, самовільне встановлення огорожі, тощо. Не важко порахувати, що середня сума штрафу не дотягує і до 90 гривень - більше грошей було витрачено на утримання та технічне забезпечення інспекторів, які складали акти. Де вже там говорити про наповнення бюджету!

Набагато більш дієвим виявилося би запровадження штрафів за кинуті повз урну для сміття недопалок, пляшку, або обгортку. Так само, можна штрафувати власників магазинів, або ж комунальників  за відсутність тих самих урн, або неохайний вигляд прилеглої території.

А винахідливі нардепи від БЮТ нещодавно зареєстрували у ВР законопроект, яким передбачена відповідальність за користування послугами повій. Штраф, за пропозицією депутатів, має складати від 10 до 20 неоподатковуваних мінімумів.

Скажімо, одіозний мер Києва Леонід Черновецький вирішив наповнювати столичну скарбницю штрафами за мийку авто у непризначеному для цього місці. Тепер за можливість помити свою автівку у дворі, або на узбіччі дороги, власник транспортного засобу заплатить щонайменше 51 гривню.

Водночас, львівські депутати вирішили поповнити бюджет коштами, які будуть отримані від штрафів... за використання російської мови. Тамтешні співробітники Управління захисту прав споживачів вирішили жорсткіше слідкувати за дотриманням вимог мовного законодавства і вже навіть провели рейд по автосалонах. В одному з десяти відвіданих інспектори таки знайшли машини, на які була відсутня документація українською мовою. Адміністрація автосалону "полиняла" на 75 тисяч гривень. Можна лише уявити кількість нулів в сумах, якими міг би поповнитись бюджет Дніпропетровська, якби подібний штраф запровадили у нашому місті! У нас же тут роботи -  аж до сьомої суботи! Починаючи з тієї самої міської ради і закінчуючи вивісками магазинів та написами в маршрутках.

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

Загрузка...

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ

‡агрузка...


Так вже склалось в українській національній традиції, що практично у кожній родині є певного роду звичай час від часу навідувати померлих родичів, аби утримувати їх могили у належному стані. Це є вияв...
Що таке історія без філософії? Просто набір суперечок академічних істориків. І ті суперечки вже завели в такі тупіки суспільство … що виходити з них потрібно десятиліттями. А з деяких тупіків і...
Максим Мірошниченко

Україна, формула Штайнмайера...

В юності, коли читав як розчленували Першу Чехословацьку республіку, ніяк не міг второпати, як п'ята армія у Європі з доволі нормальним озброєнням та укріпрайонами у гірських, важкодоступних Судетах м...
Почитав тут молодих революціонерів. З кількома навіть поспілкувався особисто по телефону. Суцільний занепад духу. «Всьо пропало! Та що би я та ще раз, та воювать пішов?! Та ні в жисть! В революц...